‘ماکسیم’ گیج راشل خار کردن شورت کوچک و جدید در نشاط Instagram ضربه محکم و ناگهانی

راشل بوش است و به طرفداران یک زیبا با آخرین Instagram ارائه در حالی که نشان دادن خاموش جدید ‘انجام دهد.

از ماکسیم مدل را به سایت های رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن یک ضربه محکم و ناگهانی از خودش پوشیدن کوچک و بسیار آشکار جفت شلوارک که نشان داد مقدار زیادی از پشت. این تصویر که نوشته شده بود به او Instagram داستان نشان داد راشل رو به دور از دوربین و پوشیدن یک حیله گر لبخند بر چهره او با چند رنگ, کوتاه, نورد در دور کمر برای نشان دادن بیشتر پوست.

22-سال-مدل نوشته شده روی عکس به صفحه توییتر و همچنین طراحی یک واکنش بزرگ از طرفداران خود را. حتی اگر راشل توییتر زیر است کوچک در مقایسه با 1.3 میلیون Instagram followers, آن را هنوز هم به دست آورد برخی از ویروسی علاقه و جذب نزدیک به 1000 لایک.

مجموعه ای از تصاویر و کلیپ های ویدئویی کوتاه که راشل ارسال شده در اواخر روز پنجشنبه و اوایل جمعه نیز نشان داد بسیار قابل توجهی به تغییر ظاهر خود را. به طور معمول ریون کوتاه مدل در حال حاضر تاب برخی از ورزش ها برجسته و آن را بیش از رفت و با او پیروان. این فیلم کوتاه راشل مشترک رو بیش از 1000 لایک و برخی از تعارف.

“شما می تواند بی مو و شما می خواهم هنوز هم می شود زرق و برق دار ترین مخلوق بر روی زمین” یک نفر نوشت: در یک صدای جیر جیر که راشل بعد از آن نقل قول شده در صفحه همراه با پاسخ “تردید.”

راشل شده است نشان رسانه های اجتماعی پیروان که زمستان سرد و طولانی است که نه خود و نه انجام هر کاری به سرعت خود رای ارسال آشکار تصاویر. هر چند او اغلب سهام تصاویری از سفر به ساحل و بار, استخر, در, آشکار, شنا, Rachel شده است انجام بهترین خود را با آب و هوای سرد. عکس های به اشتراک گذاشته شده به او Instagram داستان آمد از گرم محدودههای اما راشل نشان داد طرفداران او از ترس به سرد در حالی که برای طرفداران. او نوشته تصاویر دیگر از سفر اخیر به اسپن کلرادو که در آن او عینک بسیار آب و هوا-لباس نامناسب.

در این سری از عکس های ارسال شده در اوایل هفته راشل را لرزاند بیکینی سفید بالا و پایین به عنوان او ایستاده بود در لبه یک رانش برف. تصاویر نیز یک ضربه با راشل طرفداران جذب بیش از 60,000 دوست دارد و مقدار زیادی از حمایتی نظرات.

“ملکه برفی” یک فرد نوشت.

راشل را لرزاند عمومی در یکی دیگر از شات از این سفر و همچنین برخی از اسنوبورد هر چند یک کمی گرمتر از برف و شلوار ژاکت های زمستانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>