‘ماکسیم” بمب کارا دل تورو به نظر می رسد سیگار کشیدن در Instagram Update

ماکسیم بمب کارا دل تورو حیرت زده او 1.4 میلیون Instagram followers با آخرین پست های عظیم Instagram update که نمایش او انحناء بدن را از زوایای متعدد و از شمار است. Snaps بودند از یک عکس کارا را با عکاس مگان Batson که او برچسب شده در تصویر.

در تصاویر کارا را لرزاند خیره کننده آبی طرح دار کوتاه لباس زنانه با جزئیات. لباس ژولیده بود درپوش آستین و ژولیده تر و تمیز در اطراف یقه و همچنین دکمه های کوچک تمام راه را به پایین جلوی لباس. یقه غوطه ور کم آشکار وسوسه انگیزی مقدار از رخ که کارا برجسته و حتی بیشتر با لایه بندی چند گردنبند طلا ،

کارا گشوده چند از دکمه سمت سجاف لباس آشکار تر از او باب روز ران. او را نگه داشته و بقیه نگاه ساده اضافه کردن یک جفت از گوشواره. این گیج کننده را شامل نمی شود و یک محل در geotag پست اما او در طبیعت با دمیدن در باد.

در اولین ضربه محکم و ناگهانی کارا kneeled پایین با یک گل در یک دست. او عینک یک جفت سفید و کفش های تنیس و gazed به دور است.

برای دومین ضربه محکم و ناگهانی او نشان داد منحنی او به عنوان او تبدیل صورت خود را به سمت خورشید خیساندن آن همه. تصویر سوم تا به حال بیشتر اهل تفریح و بازی, پرنیان به عنوان کارا منفجر روی یک گل در حالی که محکم آن را با هر دو دست. او چشمانش را بسته او برای عکاسی و دوربین او را دستگیر و چله پوت او به عنوان منفجر کردن.

کارا به دنبال آن است که با یک تصویر که در آن او خندیدی در حالی که نگه داشتن گل را بین دندان های خود و اغوا کننده ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او جدا لب های او قرار داده و انگشتان خود را نزدیک دهان او. او به پایان رسید در این پست با یک شوت زیبا که در آن او خم شد و به نمایش باور نکردنی, پاهای, و باور نکردنی مشاهده.

کارا طرفداران نمی تواند به اندازه کافی از به روز رسانی و پست دریافت بیش از 15,700 دوست دارد در عرض فقط سه دقیقه از جمله مانند از حلقه UFC دختر Arianny Celeste. بسیاری از کارا پیروان در بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

“دوست دارم یکی را با لبخند بزرگ” یکی از طرفداران گفت.

یکی دیگر از اظهار نظر “دومین شات شگفت انگیز است!”

“بهترین دارایی” یکی دیگر از فن گفت: با اشاره به کارا منحنی و به دنبال این اظهار نظر با دو قلب چشم از emoji.

“همان الگوی کامل در همه آنها… بسیاری از فوق العاده به شمار. چگونه به را انتخاب کرد?!? رفتن به فکر می کنم طولانی و سخت در مورد این یکی” یکی اضافه شده است.

فقط دیروز به عنوان Inquisitr گزارش کارا هیجان طرفداران او با یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او را لرزاند یک جفت نور-شلوار جین را بشویید و سفید ژاکت کش باف پشمی. اگر ژاکت کش باف پشمی بود بیش از حد آشکار او amped تا جنس درخواست تجدید نظر توسط unzip کردن آن از هر دو بالا و پایین به نمایش گذاشتن رخ و باب معده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>