کارا دل تورو در زمان به رسانه های اجتماعی در اوایل امروز برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش چادری در استخراج ژاکت کش باف پشمی. طی چند روز گذشته این مدل را حیرت زده کرده است در چند عکس های متفاوت که در آن او را لرزاند NSFW شنا از جمله قهوه ای یک تکه و یک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه. امروز او تصمیم گرفت برای پوشش تا کمی بیشتر تنها چیزی بود که dressier اما هنوز هم در سمت چپ کمی به تخیل.

در تصویر اول در این سری از چهار Del Toro نشسته در آستان پنجره در مکانی نامعلوم. مدل نگاه هیچ چیز خیره کننده با ماندگاری طولانی, تاریک, قفل کردن و دست تکان داد و با اضافه کردن سفید کلیپ به هر طرف از او ، از ماکسیم smokeshow لوازم این نگاه با یک جفت از گوشواره قرار داده و او را قاتل شکل بر روی صفحه نمایش کامل در یک گروه.

در صدر رسانه های اجتماعی starlet لرزاند تنگ اتصالات سفید, ژاکت کش باف پشمی است که او استخراج معرض مقدار زیادی از قفسه سینه برای دوربین در حالی که ارائه یک نگاه اجمالی از او دباغی معده نیز هست. او زوج بالا با یک جفت از نور شلوار جین که او را در آغوش گرفت در کمر قبل از شعله ور کردن در پایین. او افزود: یک جفت سفید پاشنه بلند چکمه به ساز و برگ خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک تطبیق کلاچ. سه بعدی عکس ها نشان داد که در همان ساز و برگ خیره کننده تنها نما در راه های مختلف و در زوایای مختلف.

در عنوان از تصویر او به او گفت که طرفداران این بود که او را “خوب.” عکس ها تنها شده اند زنده بر روی صفحه برای یک زمان کوتاه اما آنها را به دست آورده او یک تن از توجه در حال حاضر racking تا چشمگیر 13,000 دوست دارد و همچنین 130-به همراه نظرات. برخی از کاربران رسانه های اجتماعی در زمان به روز رسانی اجازه دهید به دلم تورو می دانم که او نمی باید “بد” در حالی که دیگران بی شماری raved بیش از زیبایی او است.

“مرگ به طرف بد…ابتدا که—هر طرف” یکی از طرفداران نوشت: اضافه کردن احمقانه چهره emoji.

“هر طرف خود را خوب طرف مامانی” یک دوم رسانه های اجتماعی کاربر اضافه شده است.

“کارا و چه چیزی بد ؟ من نمی بینیم و آن را” یکی دیگر از اظهار نظر در علاوه بر این به یک شماره از شعله و قلب و چشم از emoji.

این نخستین بار نیست که در هفته های اخیر که گیج قرار داده و در یک chesty نمایش برای دوربین است. قبلا Inquisitr به اشتراک گذاشته شده است که این مدل sizzled در دیگر نحیف ساز و برگ که در آن زمان در یک لباس سیاه و سفید که غوطه ور کردن قفسه سینه خود را. او را با لوازم و ساز و برگ خود را با یک جفت گوشواره زرق و برق دار, در علاوه بر این به یک گردنبند ساده و که عکس خود را به دست آورده یک تن از توجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im