‘ماکسیم” زیبایی کارا دل تورو Flaunts منحنی در Cheeky خاکستری کوتاه جدید Instagram پست

ماکسیم بمب کارا دل تورو اسیر قلب در سراسر جهان پس از او به اشتراک گذاشته یک سری از cheeky جرقه بزند flaunting مشهور منحنی در روز پنج شنبه. زیبایی را به Instagram برای ارسال snaps با 1.4 میلیون پیروان.

26 ساله و زیبایی دیده می شود متناوب بین چندین شمار در طول چهار عکس در حالی که با پوشیدن دو قطعه تک رنگ لباس که او را معروف شکل بر روی صفحه نمایش کامل. نگاه شامل کوچک خاکستری آستین کوتاه که به سختی تحت پوشش مدل derrière — موفقیت نمایشگاه او انحناء پشت و تطبیق عضلات بالای مخزن که سجاف تنها رسیده به وسط مدل قفسه سینه. کوچک بالا کمک هر دو در نمایش یک مقدار خوبی از رخ و نقشه کشی با توجه به مدل کامل شکل دارایی. کارا زوج لباس با خاموش سفید نابود و لگدمال بلند آستین ژاکت که به نظر می رسید ساخته شده از پشم. این مدل به پایان رسید نگاه کردن با مربیان ورزشی که او بیش از سفید.

مدل لرزاند صورت پر از آرایش که ویژه برنز و نور-سایه های صورتی برای یک نگاه است که تکمیل شده خود را قهوهای مایل به زرد و استفاده طبیعی undertones. Kara آهنگ طولانی عسل-در امواج شل و دو نوارهای نازک که آبشاری پایین دو طرف صورت خود را — اضافه کردن سرگرم کننده استعداد به نگاه.

در اولین عکس, مدل, نما از پشت به او با چرخش سر خود را بیش از شانه چپ به پایین خیره به دوربین زاویه است که به مخاطبان مشاهده کامل متن و از او غنیمت است. در دومین ضربه محکم و ناگهانی بود که بیشتر بزرگنمایی و نشان داد که مدل تمام بدن کارا حفظ همان برخواهد داشت اما این بار او sported یک لبخند بر روی صورت خود. در سومین ضربه محکم و ناگهانی این مدل به نظر می رسد داشتن بیشتر سرگرم کننده به عنوان او به شوخی انداخت ژاکت خود را به باد. در حالی که در چهارم شات کارا در نهایت به مخاطب یک نگاه اجمالی از او frontside نمایشگاه شهوت انگیز او رقم به عنوان او دست بر سر او.

پشت مدل سنگی مناظر و افق رویت شد — نشان می دهد که کارا بود و به احتمال بالا در کوه ها ، این مدل نشان داد در عنوان که عکس گرفته شده بود توسط مگان Batson لس آنجلس بر اساس عکاس.

کارا پست های فوری برخورد با بسیاری از پیروان و انباشته شده بود بیش از 17,000 دوست دارد در ساعت اول در حال زندگی می کنند. ده ها تن از طرفداران نیز خود را به اشتراک گذاشته ستایش با مدل در بخش نظرات.

“شما نگاه بزرگ مثل همیشه” یک کاربر نظر.

“OMG من مرده این ژله” یکی دیگر از فن اضافه شده است.

“همیشه بسیار زیبا” یک سوم تحسین اظهار نظر.

“بزرگترین مدل از نسل ما” یک چهارم از طرفداران اعلام کرد.

این است که به سختی اولین بار در مدل نشان داد بی عیب و نقص او رقم برای بسیاری از طرفداران در Instagram. در فوریه 26, کارا مشترک یک ضربه محکم و ناگهانی با پیروان خود پوشیدن یک شکل آغوش برهنه, لباس که فرستاده طرفداران به دیوانگی و دست آورد بیش از 22,000 دوست دارد در هر Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>