مولانا سعد تست منفی برای coronavirus

دهلی نو: Tablighi Jamaat رئیس مولانا سعد Kandhalvi که در خانه قرنطینه را آزمایش کرده است منفی ها برای coronavirus در یک آزمایش انجام شده در آزمایشگاه خصوصی منابع گفت: در روز یکشنبه.

رئیس جماعت را Nizamuddin مرکز در مرکز جنجال بر سر برگزاری جهانی جماعت در میان coronavirus بحران است و در حال بررسی در موارد تسلیم در برابر او را تحت بخش های مختلف از جمله با اجرای اداره.

همکاری با پلیس: وکیل

اما وکیل او Fuzail احمد Ayyubi گفت که آنها در همکاری با پلیس و سازمان های تحقیقاتی را نمی پرسید مولانا برای پیوستن به تحقیقات.

مولانا سعد در مصاحبه با سرپرستان گفته بود: “من مطمئن نیستم که آیا این می تواند به نام یک توطئه است. شده است وجود دارد بیش از یک مثال در گذشته که در آن یک فرد قرار داده شده است به دادگاه و اعلام جرم توسط رسانه ها تنها به تبرئه بعد توسط دادگاه پس از درک صحیح و مربوط به حقایق است.”

مولانا سعد تجدید نظر به تاج بازماندگان برای اهدای پلاسمای خون

این مرکز رئیس گفت که آنها معتقد بودند در سیستم قضایی کشور و حقیقت ملاک خواهد بود.

مولانا سعد خواسته است پیروان او که تست مثبت برای coronavirus و بهبود به خود را اهدا پلاسما برای درمان دیگر Covid-19 بيمار.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>