Criminal Minds پیچیده آن 15 سال اجرا در شنبه شب و ستاره Matthew Gray Gubler درمان طرفداران به برخی از شیرین وداع با افکار او به عنوان خداحافظی به شخصیت او ایفا کرده است این همه زمان. Gubler یکی از معدود اعضای بازیگران ماند که با CBS نشان می دهد از طریق آن کل اجرا و تجربه به وضوح تا به حال تاثیر زیادی بر روی او.

Gubler مشترک قدرتمند ارسال از طریق صفحه توییتر چند ساعت قبل از سری آخر Criminal Minds. عکس در پست نشان داد میز اسمی برای خود شخصیت دکتر اسپنسر رید و در کنار آن بودند رید را نشان تفنگ و تماشا کنید. این بازیگر توضیح داد که او تا به انجام آن سه لوازم جانبی تقریبا هر روز از 15 سال گذشته.

این Criminal Minds ستاره اشاره کرد که او را همیشه با خود حمل او فوق العاده خاطرات او ساخته شده با بهترین طرفداران بازیگران و خدمه که یک “داستانی crimefighter همیشه می تواند داشته باشد.”

در حالی که Criminal Minds طرفداران دوست داشتنی نشان می دهد و مرکزی اعضای بازیگران به شدت در طول سال Gubler و شخصیت رید برگزار کرده اند جایگاه ویژه ای در دل بسیاری از بینندگان. رید در بر داشت خود را در وخیم مشکل بسیاری از موارد بیش از 15 فصل و بیش از یک بار آن را مانند نگاه Gubler خود را ترک ممکن است نشان می دهد.

در نهایت هر دو رید و Gubler ساخته شده آن را به پایان. این بازیگر توییتر پست دریافت بیش از 185,000 دوست دارد و تقریبا 35,000 رسانهها به عنوان Criminal Minds طرفداران خداحافظی به این مجموعه در شب چهارشنبه.

به عنوان Criminal Minds آخر Gubler گفتگو با تلویزیون خط در مورد تجربه. به عنوان بینندگان دیدم آخر قسمت شروع با فصل 1 کلیپ های رید, Derek (Shemar Moore), Hotch (Thomas Gibson) گیدئون (Mandy Patinkin) و ال (Lola Glaudini).

“این خیلی خنده دار برای دیدن آن قسمت که آنها واقعا صادقانه احساس می کنیم آنها هفته گذشتهاما پس از آن من چگونه نگاه متفاوت ما هستند و چگونه فوق العاده مسخره من ممکن است” Gubler پکتیا میباشد.

“[I]t را مانند خداحافظی با مسخره ترین مدل مو هایی که تا کنون وجود داشته است در شبکه های تلویزیونی. این چیزی است که من با داشتن بیشترین مشکل رها من وحشتناک کوتاهی مو” را Criminal Minds بازیگر شوخی.

Gubler اشاره کرد که او در هر دو خلبان نشان می دهد و آخرین صحنه از این سری و به نظر می رسد او برای کار با دوربین در هر دو مورد. او می گوید که Criminal Minds بود چنین زیبا حضور او در زندگی است که آن را زیبا تر از احساسی برای دیدن آن به پایان رسید.

از تلفن های موبایل از همه چیز گذشته صحنه Criminal Minds آخر واقعا نشان دهنده چگونه بازیگران خود احساس می کنید که آنها می گویند خداحافظی به نشان می دهد. به نظر می رسد که Gubler آماده بود برای دیدن این سری پایان, اما او خوشحال است که همه چیز به پایان رسید خوب توجه داشته باشید در یک راه زیبا.

این بازیگر هم توجه داشته باشید که Criminal Minds به پایان رسید در چنین راهی وجود دارد که قطعات است که می تواند دوباره بعد باید از این فرصت بوجود می آیند. Gubler مطمئنا باید مقدار زیادی از فرصت های آینده در حال حاضر است که نقش خود را به عنوان رید است بیش از, اما به نظر می رسد که این نشان می دهد همیشه نگه داشتن یک جایگاه ویژه ای در قلب او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de