Matt Lauer گزارش آماده برای ‘تلویزیون بزرگ مصاحبه” او به عنوان برنامه های حرفه ای باز گشت

Matt Lauer گزارش شده است که برنامه ریزی برای انجام یک مصاحبه تلویزیونی به عنوان گام بعدی او در باز گشت پس از سوء رفتار جنسی رسوایی بود که او را به اخراج از کار با مشخصات بالا در NBC.

بر روی پاشنه از سقوط امروز نشان می دهد لنگر اخیر op-ed که در آن او ادعا کرد که او “به دروغ متهم به” تجاوز جنسی به اتهامات دقیق در رونان فارو کتاب گرفتن و کشتن خودی گفت: ما هفتگی است که Lauer را گام بعدی خود را دریافت کنید در چشم های عمومی خواهد بود در تلویزیون بگوید-همه—و او می خواهد به آن را انجام دهد “زودتر از بعد.”

“مت صحبت کردن در مورد انجام یک مصاحبه تلویزیونی,” خودی گفت.

به عنوان Lauer برنامه را به داستان خود را در مکان های عمومی, یک منبع اشاره کرد که انجام این مصاحبه در طول coronavirus همه گیر خواهد ميانگين 62 ساله سابق اخبار صبح لنگر می تواند با استفاده از خالی استودیو تلویزیون خود بهره مند شوند.

“با توجه به زمان همه گیر و [این واقعیت وجود دارد می باشد] هیچ studio مخاطبان آن می تواند کمتر خصمانه محل” این منبع گفت.

منبع دیگری اضافه شده است که Lauer دوستان هستند “در تلاش برای متقاعد کردن او برای ضبط مصاحبه خود را به طوری که او ویرایش و کنترل است.”

هفته گذشته یک منبع نزدیک به Lauer گفت: سابق امروز ستاره آماده است تا به مبارزه و “می خواهد به کار دوباره” با توجه به مردم.

Matt Lauer reoprts for the NBC TODAY Show in the Rosa Khutor Mountain Village ahead of the Sochi 2014 Winter Olympics on February 6, 2014 in Sochi, Russia.
  اسکات Halleran / گتی ایماژ

این اولین بار است که شده است وجود دارد بحث Lauer eyeing باز گشت به چشم های عمومی خود را پس از شلیک از ان بی سی در اواخر سال 2017. در حالی که او صرف ماه تخمگذار پایین در Hamptons با سه نفر از کودکان و نوجوانان پس از رسوایی در اوایل سال 2018 او در منهتن داشتن ناهار با ثروتمند رفیق میچ فرفری, مدیر عامل شرکت فرفری ورزشی کالا.

در آن سال او نیز تعجب آور ظاهر در سی ان ان رئیس جف Zucker جشن تولد که موجب شایعاتی که Lauer ممکن است برنامه ریزی برای بازگشت به کار با یک موقعیت در شبکه خبر.

“Lauer گفته می شود تست آب برای باز گشت با بیرون آمدن از مخفی از خود Hamptons صفحه اصلی” خودی گفته صفحه شش ، “با ازدواج خود را به آنت رقو در حال حاضر او آماده است برای راه اندازی مجدد زندگی خود را بگیرید و یاد دهید می گویند.”

Lauer اخراج شد از ان بی سی در ماه نوامبر سال 2017 پس از همکار سابق بروک Nevils او را متهم کرد از نامناسب رفتار جنسی در هنگام کار با او در بازی های المپیک زمستانی 2014 در سوچی ، در Farrow کتاب Nevils رفت به جزئیات در مورد Lauer اتهام تجاوز به او پس از یک شب از نوشیدن. Lauer است بارها و بارها با رد اتهامات علیه او و ادعا کرد که او یک “توافق طرفین” رابطه جنسی با Nevils.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>