Matt Lauer است که در یک جای خوب ” با توجه به سابق ‘امروز نشان می دهد میزبان اولین همسر نانسی Alspaugh

سابق امروز نشان می دهد لنگر Matt Lauer همسر اول نانسی Alspaugh صحبت در مورد شوهر سابق او به تازگی. این فیلمنامه نویس و نویسنده اظهار نظر به تماس های هفتگی در مورد چگونه مت انجام شده است پس خود را بسیار مکان شلیک و طلاق و همچنین لمس در شایعه رابطه با Shamin عباس.

نانسی مشترک که مت “عمل بزرگ” زیر آشفتگی های اخیر در لنگر زندگی. سابق امروز نشان می دهد ستاره اخراج شد و پس از چندین تجاوز جنسی اتهامات آمد به نور در سال 2017. مت همچنین رفت و از طریق یک طلاق با همسر دوم خود آنت رقو که نهایی شد به تازگی پس از دو سال. زن و شوهر, سهم سه فرزند جک متی Lauer, 18, Romy Lauer, 15 و Thijs Lauer, 12.

نانسی “هنوز مذاکرات” به شوهر سابق او. دو ازدواج کرده بودند و از سال 1981 تا 1988 و نمی هر گونه کودکان است. این نویسنده گفت: خروجی است که سال پس از رسوایی مت در حال انجام است و بهتر است که او “در یک جای خوب.”

“او بسیار خوشحال با زندگی جدید خود را.”

بخشی از آن “زندگی جدید” ممکن است شامل یک رابطه جدید. شایعات را swirled که مت, دوستیابی, روابط عمومی, اجرایی, Shamin. به عنوان Inquisitr اخیرا گزارش مت کشف شد به تازگی در قایق خود را انعطاف پذیر با یک زن است که نگاه بسیار شبیه به سبزه. دو مرتبط شده اند از اواخر سال گذشته است.

نانسی مسلما نمی بحث در مورد عشق منافع با سابق خود را.

“من نمی صحبت کردن با او در مورد رابطه اش با Shamin اما او بسیار خوشحال است.”

نویسنده شده است آوازی پشتیبانی از شوهر سابق او و انجام چند مصاحبه از جایی که او باقی مانده مثبت در مورد مت آینده.

“من او را با شروع یک زندگی جدید و حرفه ای. او خیلی با استعداد را به یک حرفه ای بزرگ. او اشتباهات, اما او می تواند حرکت کند و به سمت بالا” نانسی گفت: همکاران در سال 2018

Author Nancy Alspaugh attends the book signing for "Fearless Women" at Barnes and Nobles April 3, 2005 in Santa Monica, California.
  Marsaili McGrath / گتی ایماژ

سابق زن و شوهر دیده است یکی دیگر شده است. نانسی زندگی در سواحل غرب در لس آنجلس, کالیفرنیا, و مت در حال حاضر ماندن در Hamptons. نویسنده تذکر است که این دو ممکن است گرفتن بعد زمان سابق لنگر کردن راه خود را.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده پس از تخمگذار پایین در حالی که مت شده است در کمی بیشتر شده است. علاوه بر این اخیر خود لکه های روی انعطاف پذیر سابق امروز نشان می دهد ستاره به تازگی نوشت: یک op-ed که در آن او ادعا کرد که او “به دروغ متهم کرده است.” سقوط لنگر نیز چشم دوخته اند باز گشت و امیدوار بودم به نشستن برای یک تلویزیون بگویم ، 62 ساله بر این باور است که خالی studios ناشی از کروناویروس را به نفع خود و تولید یک “کمتر خصمانه محل” برای بحث.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>