ماسک ترک افراد با یک سوال-به تنفس یا نه

نهاد Amani

حیدرآباد: شیوع بیماری همه گیر و پس از آن مستند بيشترين اثر سوء بر فقیر و هنوز هم فقیر دستمزد روزانه کارگران است.

این Telangana دولت قول داده بود به آنها چند کیلو برنج و گندم و jawar و همچنین برخی از پول در ماه مارس است. اما هیچ چیز داده شد تا یک یا دو روز پیش.

زمانی که دولت جیره مغازه ها باز به دور حبوبات به جیره دارندگان کارت های طولانی مارپیچ صف دیده می شد در مراکز توزیع.

از یک طرف دولت بود درخواست شده هر کس به دنبال اجتماعی فاصله و اجرای در برخی نقاط با کمک پلیس این مفهوم بود که هیچ جا دیده می شود در نزدیکی جیره مغازه ها. مردم با تشکیل خطوط بدون ترک هر گونه فضا ترک بین آنها است.

که در آن اجتماعی است فاصله? کجا هستند ماسک? که در آن پلیس ؟

به هر جهت از وزیر K Chandrashekar رائو, توزیع 12 کیلوگرم برنج به بسیج. دهها هزار نفر از فقیر با سفید جیره کارت های که وعده داده شده سهمیه تعیین شده در مغازه ها.

هر چند توزیع جیره بیش از وعده داده شده تومان. 1500 هیچ جا دیده می شود.

مردم در صف هستند دیده می شود مبارزه با یکدیگر. که در نتیجه بدن نزدیکی’, گرمای تابستان و حقانیت ایده های.

“من درخواست مردم برای حفظ فاصله اما هیچ یک از آنها آماده هستند به گوش” گفت: یک جیره فروشگاه توزیع کننده در Tolichowki.

“کوی bhi ناهی sunre tu مای kiya karrun? Jaldi jaldi جیره diye tu chale jatiu مای” گفت: یک بانوی پیر در صف. این تقریبا به این معنی است که هیچ یک از آنها را آماده برای گوش دادن. او خواستار توزیع به برنج به سرعت به طوری که او برگ.

“ماسک lagana ناهی arra meku. Aur ماسک rakhe تو saans leena ناهی arra (من قادر به پوشیدن ماسک. هنگامی که آن را در من قادر به نفس) گفت: یک پیرمرد ایستاده در صف برای جیره.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>