Surviving Autocracy by Masha Gessen.

بازمانده استبداد توسط ماشا Gessen. Penguin Random House

ماشا Gessen درک واقعی ترور ایجاد شده توسط توتالیتر. تحریریه برای مجله ی نیویورکر و مکرر کمک کننده به نیویورک نقد و بررسی کتاب و دیگر نشریات Gessen (که با استفاده از جنسیت خنثی ضمایر آنها/آنها) نیز از پیوستن به دانشکده کالج بارد به عنوان نویسنده برجسته در محل اقامت در بخش زبان و ادبیات این سقوط. پس از مهاجرت به ایالات متحده آمریکا از روسیه به عنوان یک نوجوان در سال 1981 Gessen بازگشت به کشور خود را از تولد در سال 1991 کار به عنوان یک روزنامه نگار و سردبیر در حالی که همچنین نوشتن کتاب مانند سال 2012 انتشار این مرد بدون چهره: بعید ظهور ولادیمیر پوتین و استر و Ruzya: چگونه مادربزرگ من جان سالم به در برد هیتلر جنگ و استالین صلح در سال 2004. با موقعیت خود را به عنوان یک مهاجر و خارجی Gessen صحبت به طور مستقیم از تاثیر تاریخی فاشیسم و معاصر آن برداشت.

پس از تقریبا دو دهه از کار مورد نقد و روسیه, سیاست و جامعه, دعوت به وظیفه بی عدالتی و فساد Gessen و خانواده خود مهاجرت به ایالات متحده در سال 2013 پس از مقامات روسیه را تهدید به کودکان را دور از پدر و مادر همجنس گرا. از آن پس Gessen نوشته شده است کتاب اعم از 2014 کلمات را خواهد شکست سیمان: شور و شوق از شورش و در سال 2015 برادران: جاده برای آمریکا فاجعه است که حول جهادی برادران که صحنه 2013 بمب گذاری در ماراتن بوستون. Gessen را در آینده تاریخ است: چگونه توتالیتاریسم اصلاح روسیه رفت و در را به نفع خود 2017 ملی کتاب جایزه. با توجه به وسعت کار خود را, آن را سخت به تصور کنید کسی که بیشتر آماده برای نوشتن یک کتاب به نام بازمانده استبداد, از ماشا Gessen.

پس از انتخابات Donald J. Trump در نوامبر سال 2016 آن را در هیچ زمان و در همه به صورت Gessen به ارزیابی و پاسخ به بحران سیاسی در دست است. صحبت با ناظر از طریق تلفن از خانه خود در شهر نیویورک Gessen به یاد می آورد “درست بعد از انتخابات من نوشت: این مقاله به نام “استبداد: قوانین برای بقا” برای New York Review of Books, که رفت و مرتب کردن بر اساس مگا ویروسی و به نظر من نوشتن یک کتاب از این حق ،

همچنین نگاه کنید به: اولیویا Laing Prescient مقاله مجموعه به بررسی نقش هنر در زمان بحران

نقاشی از Gessen تجربه با حکومت های تمامیت خواه, قطعه گذاشته شش قوانین به دنبال به عنوان یک آمریکایی آماده برای یک نامزد بر خلاف هر گونه دیگر به عهده ریاست جمهوری است. این افراد شامل “موسسات صرفه جویی خواهد شد شما” “را به خطر انداخته” و “به یاد داشته باشید در آینده.” تا این مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن naysayers تلقی می شد هذلولی یا هیستریک. یک مقدار عادلانه از این قضاوت بر اساس دوری از تهمت ، در حال حاضر که غیر ممکن بود واقعیت Gessen تأیید اضطراب است که بسیاری از احساس بود و امیدوار به ارائه برخی از دیدگاه چه بود هیچ عادی انتقال قدرت. آنها اصرار داشت که باید یکی را مستبد در کلمه خود را و آن را نادرست به اعمال عقل متعارف به ناروا بر اساس قبلی کارکنان کاخ سفید است. به عنوان Gessen تاکید کرد که هیچ چیزی در مورد تهمت ریاست جمهوری خواهد بود عادی آنها همچنین هشدار داد خوانندگان هشدار باقی می ماند. برای بسیاری از ابزاری در بخشی از آن احتیاط درگیر فعال تر شدن مصرف کنندگان از خبر و تحلیل سیاسی.

Masha Gessen.

ماشا Gessen. لنا دی

در حالی که وجود دارد روشن تقاضا برای نافذ نوشتن که خطاب بحران در دست Gessen امیدوار بود به گرفتن وقت خود را قبل از نوشتن کتاب دیگری. آن را تا به حال نشده است طولانی پس از Gessen تکمیل آینده تاریخ است. “من نمی خواهید به سوئیچ به نوشتن کوچکتر امور جاری, کتاب, بنابراین من می خواهم مشغول به کار بر روی چیز دیگری در حالی که برای. و پس از آن در برخی از نقطه این نگه داشته شدن در راه است.” تعلیق دیگر پروژه بازمانده استبداد اسیر Gessen توجه برای بخشی بهتر از شش تا هشت ماه.

نسبتا باریک و در عین حال قوی کتاب بازمانده استبداد ضروری است به عنوان خوانده شده برای هر کسی که می گوید که همه سیاستمداران هستند. Gessen شناسایی تفاوت بین تهمت و دیگر چهره های سیاسی ساخت روشن است که رفتار او به هیچ وجه خوش خیم یا مفید برای خوب بیشتر از آمریکا است. پس از جزئیات در راه است که در آن تهمت و دولت بی ثبات دموکراسی Gessen شکسته شدن روشهای است که با او اجرا این چشم انداز از قدرت است. در فینال بخش بازمانده از استبداد کنسانتره در قریب به اتفاق از جنبه مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت—درگیری ایجاد شده که شهروندان آمریکایی و همچنین تمام ساکنان آمریکا طبقه بندی شده به عنوان “ما” یا “آنها را.” Gessen روشن می سازد که راه فراتر از استبداد بستگی به یک اقتدار اخلاقی است که یکپارچه آمریکایی ها در سراسر تفاوت های آنها با هم کار به عنوان یکی برای خوب بیشتر از جامعه است.

این بسیار مهم کتاب برای زمان ما. اقامت پهلو به پهلو از اخبار یک چالش روزانه است. آن را طول می کشد و حتی بیشتر تلاش برای تلسکوپ فراتر از بی امان اخبار چرخه به تجزیه و تحلیل هرج و مرج ماهیت مدنی و زندگی اجتماعی است. Gessen نشان دهنده “من فکر می کنم مهم است که به نگه داشتن در ذهن که این دولت از مه است و نه یک اثر جانبی از ما وضع فعلی. این یکی از ویژگی های آن, و آن را بسیار عمدی است که شما همیشه نمی تواند به طور کامل به مرحله خارج از آن مشکل و توصیف آن است. اما من احساس می کنم وجود دارد لحظات وضوح.” فراتر از تجربه خود را بررسی لرزه ای تغییرات در سیاست و جامعه پرسیدم Gessen مورد touchstones آنها بازگشت به زمانی که آنها نیاز بیشتری عقل به تجزیه کردن این جریان همیشه در حال تغییر بحران در سیاست آمریکا و جامعه است.

“لحظاتی وجود دارد که من می توانم بازگشت به کسی ایده که کمک می کند تا برای ریختن به نور به بخشی از مخمصه ما. بنابراین بدیهی است که شما می توانید بگویید که از خواندن این کتاب و احتمالا دیگر من نوشتن است که هانا آرنت است که همیشه یک سنگ محک.” یک مهاجر به ایالات متحده از اروپا در طول جنگ جهانی دوم هانا آرنت فیلسوف و نظریه پرداز سیاسی شناخته شده برای او مفهوم “ابتذال شرارت” و گسترده بررسی توتالیتاریسم سیاست و قدرت است.

داشتن در مورد آموخته آرنت در اواسط نوجوانی از یک دختر Gessen همچنان به هدایت آرنت تفکر. “یکی از این بینش است که با من گیر کرده—و در واقع من قصد بازگشت به آن بسیاری—از من خواندن از ریشه های توتالیتاریسم بود که او می نویسد که چگونه یک پیش شرط برای توتالیتاریسم است که تمایل و ظرفیت تحمل تعداد زیادی از مرگ و میر. آن چیزی که قابل توجه به رعایت در مورد اتحاد جماهیر شوروی: این توسعه پذیری از جان میلیون ها نفر شد و شدیدا از شرایط مهم حفظ نظام است. و در حال حاضر به فکر بازگشت به آن خط درست است ؟ و آن هم فقط در مقیاس از توسعه پذیری.” آن را دلسرد کننده برای اتصال این شرایط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سنگدلانه توجه به هولناک و رو به رشد مرگ و عوارض از ما زمان بیماری همه گیر. آرنت را غیر طبیعی توانایی تشخیص رفتار autocrats است که چه چیزی باعث سوتلانا Boym همکار و دوست Gessen را به طور مداوم به آنها بگویید “خواندن هانا آرنت!” عنوان Gessen کار کرده در کتاب خود برادران است. گفت: این Boym شد یادآوری Gessen به “حفاری بیشتر و پیچیده تر در تفکر من است.”

فراتر از خاص بینش آرنت باقی مانده هدایت نفوذ در Gessen “نه به این دلیل لزوما شما می دانید آنچه که ما در حال حاضر شاهد هستیم این است که به راحتی توضیح داده شده توسط این ابزار است که او برای ایجاد درک توتالیتاریسم. اما فقط به خاطر اینکه او را چنین روشن سیاسی متفکر و برای بازگشت به کار خود را و می شود از آنچه سیاست است که فوق العاده مهم است. من فکر می کنم که یکی از کمک های بزرگ به [مهم] فکر کردن به این سوال است که چرا ما باید سیاست و چه زیبا آن است.”

این مشترک برای قدردانی از زیبایی ذاتی موجود در مشارکت سیاسی است که به ارمغان می آورد امید به Gessen را تلخ انتقادات. “او به ندرت صحبت در مورد این راه اما [آرنت]’s یک انسان متفکر این معنا که معیار اصلی او به ارمغان می آورد به درک هر سیستم سیاسی است که چه اتفاقی می افتد به بشر و مشارکت سیاسی در آن سیستم. وجود چنین فرض در این رویکرد—که مردم می خواهند به سیاسی هم که مردم می خواهند به دنبال عدالت هم که مردم می خواهند برای رسیدن به یک جلسه از ذهن و دل در ایجاد یک مشترک جهان است. اینها همه پایه مفروضات. سپس او به نظر می رسد در دنیای اطراف خود و تجزیه و تحلیل آن با فرضیات آن. گاهی اوقات من فقط رفتن و خواندن یک دوز کوچک از آرنت فقط برای پیدا کردن چیزی جدید. برای مثال من این سخنرانی در تنهایی و انزوا به تازگی و آن را اصلی برای مراجعه به آرنت در افکار خود را در تنهایی و تنهایی. اما واقعا آن را مانند یک کوچک بخشی از ریشه های توتالیتاریسم که در آن او فقط اساسا میسازد او مفروضات در مورد طبیعت انسان و نقش تنهایی و انزوا و تنهایی. این یکی از زیبا ترین views بشریت است.”

که از نظر انسانیت مراکز در سراسر ایمان است که با هم جامعه را به رسمیت شناخته و ظلم و ستم القا از طریق تاکید بر نفاق و کینه. در حالی که Gessen می کند معتقدم که جامعه آمریکا می تواند غلبه بر استبدادی تخریب های فرفورژه از طریق اقدامات سیاسی و مغلوب ساختن پیشی جستن را دستکاری زبان که تغییر تنها می تواند اتفاق می افتد از طریق تلاش های مشترک. اما ما زمان انزوا در آورده با این بیماری همه گیر تهدیدی جدی برای جامعه است. Gessen می گوید: “من فکر می کنم چیزی وحشتناک اتفاق می افتد به دوستی. نه فقط به این دلیل که ما نمی توانیم هر یک از دیگر, اما به دلیل دوستی است که همیشه این پل بین عمومی و خصوصی و عمومی است. چه اتفاقی می افتد به پل ؟ این atrophying چون شما می دانید چرا که ما همه در حال حاضر در فضای خصوصی و وحشتناک است به من.”

در حالی که آن را تا حد زیادی نوشته شده قبل از COVID-19, بازمانده استبداد شامل یک مقدمه و خاتمه صحبت می کنند که به این تهدید است که همه گیر به شمار برای آمریکایی ها. ما در انزوا و همچنین به عنوان جمع آوری بسیاری از اعتراض به خشونت پلیس ما باید زمان را به خواندن فراتر از این عناوین استفاده از یک چشم انداز گسترده تر به تجربه ما بیش از چهار سال گذشته. Gessen را شفاف توضیح “مه” ما زندگی و رفتار کسانی که امید به تداوم آن وضعیت انسانی در ایران است که ما باید مستقیم انرژی ما را در این یک کتاب است که باید برای ارسال به دوستان و خانواده. شامل باید دعوت به بحث در مورد آن هنگامی که آنها انجام می شود. این به اندازه کافی برای حفظ یک پل ارتباطی ما نیاز به تعمیر شرایط که از طریق آن ما صحبت می کنند و حتی در نظر یکدیگر است. Gessen رو باز منبع این سیاسی و اجتماعی بی ثباتی در قوی خود کتاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de