فرماندار مریلند می گوید دولت به میدان فرستاد ‘صدها تماس’ در مورد خوردن Clorox پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات

فرماندار مریلند لری هوگان گفت: دولت شاهد افزایش تماس های تلفنی درخواست اگر آن را امن برای مصرف محصولات تمیز کردن پس از یک جنجال برانگیز بیانیه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدونم در مورد اینکه آیا این ممکن است یک درمان برای کوروناویروس.

هوگان صحبت کردن در برابر تهمت را پیام رسانی در يكشنبه گفت: در طول یک ظاهر در ABC این هفته که مغلوب ساختن پیشی جستن است ارسال “یک پیام اشتباه” به آمریکایی ها است. به عنوان نیوزویک گزارش هوگان گفت: بسیاری از ساکنان این دولت فکر کرده اید که اگر آن را امن برای مصرف Clorox سفید کننده یا الکل تمیز کردن محصولات مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پیشنهاد در طول یک شنبه روزانه نشست خبری در پاسخ به کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت انتقاد گسترده برای نظر با تعدادی از کارشناسان بهداشت عمومی صحبت کردن و هشدار دهنده مردم را به مشاوره به عنوان آن می تواند خطرناک باشد و یا به طور بالقوه کشنده به تزریق و یا مصرف محصولات تمیز کردن. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد در راه برگشت به نظرات این ادعا که او فقط در حال تبادل نظر و retweeting مشاوره از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تنها به استفاده از محصولات تمیز کردن در یک راه است که دستورالعمل خود قصد.

در ظاهر خود را روز یکشنبه هوگان گفت که آن را ضروری است برای رئیس جمهور به چوب به حقایق پس روزانه خود را در جلسات مطبوعاتی رسیدن به مخاطبان گسترده ای.

“خوب نگاه کنید من فکر می کنم آن را واقعا مهم است و برای من مهم پس از یک روز در مورد برقراری ارتباط روشنی بر حقایق” هوگان گفت. “از آنجا که مردم با گوش دادن به این کنفرانس های مطبوعاتی. آنها گوش دادن زمانی که فرماندار با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی و آنها قطعا با توجه به پرداخت زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا ایستاده است وجود دارد یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد چیزی به عنوان جدی این در سراسر جهان همه گیر.”

مریلند بود که نه تنها دولت به دیدن یک افزایش در بهره از خانواده محصولات تمیز کردن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ، به عنوان Inquisitr گزارش شهر نیویورک شاهد یک افزایش شدید در تماس با سم کنترل در مورد خوردن تمیز کردن محصولات در ساعت پس از نظرات و.

برخی از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادامه داد: برای پرداختن به این بحث از جمله بالا متخصص دکتر دبورا Birx. ظاهر می شود در سی ان ان دولت از اتحادیه, Birx گفت: این اذیت او که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد مواد ضد عفونی کننده در ادامه به ایسنا گفت: اختلاف نظر گرفتن دور از مهم پیام رسانی که نیاز به رسیدن به مردم آمریکا است. Birx قبلا در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن با این ادعا او قصد داشت به مشاوره پزشکی ارائه شد اما به جای کار از طریق اطلاعات او به تازگی آموخته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>