مریم تهمت کتاب ‘بیش از حد و هرگز به اندازه کافی در مورد رئیس جمهور مجموعه عظیم آزادی-بعد فروش شماره

کتاب های نوشته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده مریم بود این هفته منتشر و آن را در حال حاضر متصلب فروش گسترده اعداد. در روز پنج شنبه, مریم تهمت ناشر Simon & Schuster منتشر شد برخی از اولیه فروش شماره و نشان داد که این کتاب در حال حاضر به یک موفقیت بزرگ و به آمار رکورد فروش برای آنها.

آخرین مهلت سهام جزئیات. این کتاب با عنوان بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مردشد منتشر شده در شنبه, جولای 14. انتشار در آمد و پس از یک دادگاه حقوقی نبرد آغاز شده توسط رئیس جمهور برادر رابرت که با هدف جلوگیری از این کتاب توزیع شده است. هنگامی که مسائل حقوقی حل و فصل شد این ناشر را تحت فشار قرار دادند به جلو و نه به شدت.

Simon & Schuster در نهایت منتقل انتشار کتاب تا 14 ژوئیه برای اولین بار پس از تنظیم تاریخ 11 اوت و پس از آن انتشار تاریخ جولای 28. از تلفن های موبایل از همه چیز در حال حرکت تاریخ انتشار تا یک حرکت عاقلانه در Simon & Schuster بخشی.

این ناشر در حال حاضر می گوید که بیش از حد و هرگز به اندازه کافی در تنظیم یک رکورد فروش برای آنها با فروش 950,000 نسخه تا پایان آن در روز اول انتشار. این رقم بنا به گزارش شامل قبل از دستور و همچنین فروش کتابهای الکترونیکی-کتاب های صوتی و کتاب های چاپ از بعد از انتشار.

آن اعداد را وادار ناشر به جلو بروید و شروع یک 14th اجرا چاپ از این کتاب است. که بالا بردن تعداد چاپ نسخه های تولید شده به بیش از 1.15 میلیون.

President Donald Trump speaks in the Oval Office of the White House
  آنا Moneymaker / گتی ایماژ

به سی ان ان اشاره کرد این است که برای اولین بار Simon & Schuster کتاب در مورد رئیس جمهور است که تبدیل شدن به بهترین فروشنده برای ناشر. سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون اخیر انتشار این اتاق که در آن اتفاق افتاده استبه فروش می رسد بیش از 780,000 نسخه در اولین هفته از در دسترس بودن.

قبل از این دو بازدید, باب وودوارد را مغلوب ساختن پیشی جستن-متمرکز کتاب ترس انجام شده فوق العاده و همچنین برای Simon & Schuster. آن را فروخته 900,000 نسخه تا پایان روز اول خود را. علاوه بر این, James Comey را بالاتر وفاداری آمار 600,000 تا پایان آن هفته اول پس از فروش مک میلان ناشران از آن منتشر شد.

مایکل ولف را مغلوب ساختن پیشی جستن-کتاب های مرتبط با آتش سوزی و خشم نیز به خوبی انجام می شود برای هنری برگزاری و شرکت ، فروش بیش از 1.7 میلیون نسخه در طی آن برای اولین بار در ماه است.

این کتاب جدید سهام متعدد حکایات همانطور که توسط رئیس جمهور شویم. برای مثال او مدعی است که به او پرداخت می شود کسی که خود را به آزمون شنبه برای او. در طول بقیه کتاب او بازگو موارد دیگر به اتهام خیانت و سهام تعدادی دیگر از شهوت پرست داستان خانواده.

این کتاب از رئیس جمهور خواهرزاده بدیهی است که یک ضربه بزرگ در حال حاضر تنها در دسترس برای خریداران به عنوان خوانده شده برای چند روز. بسیاری از مردم خواهد بود کنجکاو برای دیدن چگونه بالا فروش صعود قبل از بهره در آن دیگر کم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>