مریم جنوبی داستان کوتاه مشغول به اینترنت را در گوشه های تاریک

Mary South's You Will Never Be Forgotten.

مریم جنوبی شما هرگز فراموش خواهد شد. Farrar Straus and Giroux

مریم جنوبی جدید داستان کوتاه مجموعه شما هرگز فراموش خواهد شد, ویژگی های bogeymen از سال 2020 آنلاین فرهنگ است. او قصه شامل (بالقوه) انتقام انجمن آپلود ویدئوها از جنایات, رسانه های اجتماعی وسیله incels اینترنت, عضو شورای نظارت مدت و سمی مردانگی. تکنولوژی اجازه می دهد تا شخصیت او’ بدترین غرایز به شکوفا. گاهی اوقات آن را اجازه می دهد تا آنها را برای اتصال و ایجاد کنید.

در دست کمتر نویسنده این کتاب می تواند تبدیل به یک موعظه ارزیابی از سیستم عامل و پدیده های دیجیتال است که کشف شده اند nauseum آگهی در op-eds. هنوز جنوبی جنب و جوش مجموعه مماس با zinging جملات رسمی خلاقیت و مفهومی ذوق. نویسنده هر دو زمینه او قصه های دقیق معاصر جزئیات و infuses زبان او را با تخیل.

همچنین نگاه کنید به: آمنه قابیل اولین رمان ‘زمختی’ ایجاد یک افسانه در اطراف طلاق

یکی از این مجموعه قوی ترین داستان های “اردوگاه سخن نامفهوم برای بازیابی ترول اینترنت” یک وحشی ترکیبی از فرم ها و ایده های. جنوب به ما می دهد یک داستان کارآگاهی, سفر جاده ای, روایت, سه نقطه مختلف از نظر یک اردوگاه اصلاحات برای cyberbullies به نام پس از لوئیس کارول شعر و مشتاق کالبد شکافی از پویایی خانواده. این تا حد زیادی به جلو و در کمتر از 30 صفحه در عین حال جنوب ناخن های آن است.

“اردوگاه سخن نامفهوم” به شرح زیر سه مشاوران به عنوان آنها در اطراف درایو در تاکستان مارتا و Chappaquiddick جستجو برای یک absconded camper: کاملا به نام رکس Hasselbach.

جنوب نرخهای به هر مشاور دیدگاه به آرامی ترسیم او فردی مبارزات. او فلفل, داستان خنده دار تعجب آور توصیف. “در چند سال او می خواهم تبدیل به نوع کاری که اندازه گیری زندگی او در Labradoodles” جنوب می نویسد: در مورد مشاور Bev. همکار او شخصیت های اصلی عبارتند از معشوق را صاحب زمین شکار و جوان کلیتون ویلر که خواسته او بود و سیگار مشترک و آهنگسازی “پیچ خورده, نامه های عاشقانه در longhand به دوست دختر خود را در خارج از کشور.”

از هر جا گزیننده سه نفر برخوردار فلسفی گفتگو در مورد alpacas تصادفات عروسی و سر به ساحل. خود را در کمپ—ثروتمند نوجوان cyberbullies—بافندگی در داستان پس زمینه. داستان در نهایت در مورد سه نفر منحصر به فرد روانی سفر: یک موضوع است که predates اینترنت توسط هزاره.

“معماری برای هیولا” ویژگی های دیگر سفر جاده ای است که بیشتر Nabokov از کرواک. داستان شروع می شود به عنوان یک شبه روزنامه نگاری مشخصات starchitect هلن Dannenforth که وحشیانه طرح—او را “شکسته صدری” در ابوظبی به عنوان مثال و یا دیگر او “ارگان آسیب دیده ساختمان”—در حال تمسخر عنوان “roadkill معماری.” در آن واحد به یک داستان پیچ خورده در مورد مادری با یک آدم ربایی و کشور عبور درایو در قلب آن. دوباره فن آوری شاهکارهای فقط داربست برای یک داستان در مورد خانواده و پیچیدگیهای فردی اتصال.

مادری در واقع ظهور به عنوان یکی از جنوبی را وسواس و متنوع ترین نقوش. به تازگی مادر مرحوم کمین در backstory “شما هرگز فراموش خواهد شد” در حالی که “وعده خوابگاه” ویژگی های یک زن که شروع تغذیه با شیر مادر یک گروه از کودکان پس از خود کودک می میرد. “کیت نخست” حدس در مورد آنچه مادری ممکن است مانند نگاه در آینده dystopian در حالی که راوی از “سوالات متداول در مورد خود کرانیوتومی”—یک داستان است که به شکل پرسش و پاسخ در مورد یک وب سایت پزشکی—کشتی با چگونه به منظور بالا بردن کودکان در صورت از دست دادن قابل توجه. در “مسکن به سر در گم” ممکن شبح از یک زن گرفتار سقط جنین توضیح می دهد که چرا “werewolves هستند مادرسالار جامعه است.”

جنوبی ترین رنگ پریده مادر به نظر می رسد در آخرین داستان این مجموعه زیبا و شبح وار “نه Setsuko.” آن راوی یک مادر داغدیده, طول می کشد, وحشیانه, اقدامات به منظور بالا بردن او دختر دوم را به عنوان تناسخ در جسم تازه از دختر که کشته شد در سن 9. تفاوت بین زندگی و هنر واقعیت و فانتزی تاری به عنوان زن و شوهر باعث می شود یک فیلم است که در ریف زن و شوهر, داستان غم انگیز—با زندگی دختر بازی قتل یک.

جنوبی نشان می دهد که ستایش برای روح داستان و ادبیات گوتیک در سراسر کتاب ایجاد خود را غنی اتمسفر. یک گفتن پاساژ در “کمپ سخن نامفهوم” نشان می دهد که رابطه پیچیده بین تکنولوژی معاصر و قلمرو معنوی است. در روز عشایری و قبیله ای جوامع کلیتون فکر می کند هیچ کس تا به حال برای مقابله با اینترنت دیوهایی که ممکن است “فتوشاپ یک سگ داغ در دهان خود را با مصونیت از مجازات و یا صدای جیر جیر آن است که شما یک رینگر مرده برای Rob Reiner از همه در خانواده.” زندگی صمیمی و مردم لذت می برد و احساس تعلق. امروز کلیتون muses “شما ممکن است به راحتی فراموش شود اما شما همچنین می تواند حک کردن تو رفتگی در دیوار خود را. شما ممکن است پیدا کردن که در آن شما تعلق دارند.” او در می یابد خود تماس در باستان شناسی سایت حفر استخوان.

اشتغال ذهنی با ارواح مانند بیش از حد زمان صرف شده در توییتر می تواند فاصله ما را از دنیای واقعی و مردم در اطراف ما. در عین حال ما مجبور هستیم برای گفتن قصه های خارق العاده شرکت در مکالمات آنلاین و حفر femurs از تمدن های باستانی به عنوان یک وسیله راحتی و اتصال است که در غیر این صورت در دسترس ما. جنوبی دلسوز, دمدمی, قصه های ما شخصیت های که گریبان با چنین تناقضات در جالب ترین راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>