مری-کیت اولسن سابق Olivier سارکوزی گزارش می خواستند او را به اقامت در خانه همسر,’

مری-کیت اولسن همواره یک حرفه ای متمرکز بر زنان است. پس از همه, زمان او می تواند صحبت می کنید او در حال حاضر با بازی در طنزهای تلویزیونی موفق. متاسفانه به نظر می رسد که اولسن حرفه ای بود یکی از چیزهایی است که در نهایت در راه ازدواج او را به اولیویه سارکوزی. به گفته یک منبع که صحبت با مردماولسن تمرکز بر روی حرفه خود باعث تنش در ارتباط است.

“مری کیت بسیار کار سخت و تمرکز بر کسب و کار خود را. او برنامه کار است که فراتر از نظم. او نوع از کسی که هرگز شکایت از 12 ساعت کار در روز. اولیویه هرگز درک نکرده درایو و شور و شوق. او دوست داشتم به یک, اقامت در خانه همسر,” منبع توضیح داد.

در بیشتر سال های اخیر اولسن تمرکز منتقل شده به دور از اقدام و نسبت به مد خطوط که او موفق با دوقلو, خواهر, اشلی. علامت های تجاری که به نام ردیف و الیزابت و جیمز به ندرت به اولسن فرصت برای استراحت از کار خود را.

“اولیویه را دوست دارد سفر به مناطق گرمسیری مکان خود را با دوستان فرانسوی. او سفر بدون او چندین بار” این منبع گفت.

در سال گذشته ردیف ساخته شده بین $100 و 200 میلیون دلار در فروش, در حالی که الیزابت و جیمز ساخته شده $89 میلیون. با توجه به مد خودی که در گفتگو با مجله اولسن شد با تمرکز بر زندگی حرفه ای او و سارکوزی می خواست او را به آزادتر به صرف زمان با او.

“اما شما نمی توانید کنترل یک دختر است که در میلیاردر, آهنگ پس از او 20s” این منبع گفت.

اولسن اول درخواست طلاق سارکوزی در مارس 17, اما این درخواست رد شد به دلیل coronavirus. در آن زمان او گفت که نیویورک سیستم دادگاه نبود پذیرش طلاق براده به جز در موارد اضطراری است. در مارس 13, اولسن درخواست اورژانس را به فایل برای طلاق اما درخواست او رد شد توسط یک قاضی.

در علاوه بر این به برخورد بیش از آنچه اولسن در نقش ازدواج خود را باید پیش از آن گزارش همچنین نشان داد که این زن و شوهر اختلاف نظر بر سر اینکه آیا آنها باید به کودکان است. جداگانه گزارش در مردم پیشنهاد کرد که اولسن بود علاقه مند به داشتن فرزند, اما سارکوزی بود بسیار مشتاق نه در ایده. سارکوزی 17 سال بزرگتر از اولسن و در حال حاضر دو فرزند رشد کرده که دو نفر از آنها ازدواج کردم.

این گزارش همچنین نشان می دهد که دو led بسیار متفاوت زندگی است. سارکوزی لذت می برد مهمانی و اجتماعی بودن در حالی که اولسن ترجیح یک زندگی ساکت تر که در آن او تا به حال بیشتر زمان به تنهایی. پایان رابطه خود یک منبع پیشنهاد شده است که دو نفر از آنها هزینه های زیادی از زمان از هم جدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>