مارول آینده بستگی دارد خائنانی که می تواند جایگزین Thanos

thanos marvel cinematic universe

دیوانه Titan Thanos در سال 2018 را Avengers: Infinity War. آینده مارول همچنان نامشخص است. مارول

بیش از 11 سال از وجود آن مارول سینمایی جهان 23 فیلم ساخته شده به یک مرکزی درگیری شناخته شده به عنوان بی نهایت حماسه. پیشگام حق رای اولیه آنتاگونیست تانوس میلیارد دلار پرفروش هر اضافه شده یک قطعه کوچک به پازل تا زمانی که آن را تمام به اوج خود رسید در Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame. این داستان به هم پیوسته موثر به عنوان MCU تبدیل به تک موفق ترین خلقت در تاریخ هالیوود.

اما با Thanos را شکست داد و مرد آهنین و کاپیتان امریکا از تصویر بسیاری از MCU را بنیادی قطعات از بین رفته اند. برای انجام این حرکت رو به جلو و در نظر گرفتن سطح از موفقیت مارول تبدیل شده اند عادت کرده اند به استودیو سر کوین فیگ در حال رفتن به نیاز به معرفی به همان اندازه قدرتمند تبه کار و جاذب داستان به درایو بعد از چند مرحله از داستان سرایی. ما سوال یک پانل از کارشناسان به سعی و پیش بینی آنچه در آن تکه های گم شده ممکن است.

avengers kang the conqueror in the mcu

کانگ فاتح در پوشش Avengers Vol. 1 #129. هنر penciler Sal Buscema, دارند نورد جو Staton و نقاش لایحه Mantlo. مارول

“برای تلفن های موبایل مانند آنها شروع به راه اندازی Kang”
Jeremy Conrad, بنیانگذار طیف کیهانی

“این واقعا برای تلفن های موبایل مانند آنها شروع به راه اندازی کانگ با زمان واريانس اقتدار در Loki,” کنراد گفت: ناظر. “آنها همچنین در حال توسعه جوان Avengers (ساخته شده با دیزنی+ را نشان می دهد) و کانگ شده است یک تبه کار در جوان Avengers نیز هست. با همه زمان/multiverse تمرکز در حال حاضر Kang باعث می شود بیشتر حس به عنوان بزرگ بعدی بد است.”

برای کسانی که نا آشنا با کانگ Conquerer, شخصیت تبدیل به یک فن-کمیک های مورد علاقه تبه کار است که هنوز به زندگی اولین. یک زمان-سفر تکرار ناتانیل ریچاردز یک نسل فوق العاده چهار رهبر تیم رید ریچاردز خداوندی جوان Avengers در جوانان خود را قبل از رفتن به تبدیل شدن به یاد شخصیت کانگ فاتح. او اغلب در بر داشت پرش از طریق زمان و با هدف را در زمین های مختلف تاریخی فواصل.

کنراد مناسب است به این نکته اشاره دیزنی+’s نقش در آینده از طیف. مارول در حال حاضر دارای هشت فیلمهای مارول سری در حال توسعه است. همراه با استودیو برنامه ریزی صفحه نمایش بزرگ خروجی این پرسش که چقدر تعجب است که بیش از حد مارول?

Marvel DC Characters Who Deserve Their Own Movie

Ian McKellen به عنوان مغناطیس در سال 2000 X-مردان. 20th Century Fox

“کوتاه مدت بزرگ Baddies”
-کندال فیلیپس یک استاد در دانشگاه سیراکوس دانشکده هنرهای تجسمی و نمایشی می آموزد که حرف از فیلم: Marvel Cinematic Universe

“من گمان مارول خواهد شد تمرکز در کوتاه مدت بزرگ baddies به جای دیگری 11 سال حماسه” فیلیپس گفت: ناظر. “بی نهایت حماسه پرداخت شود اما این امر می تواند چیزی بسیار دشوار است به جلو و دو بار. من قطعا فکر می کنم آنها سعی خواهد کرد برای اتصال برخی از فیلم ها با هم—دوباره با استفاده از فیلم Avengers عنوان کتاب به پایان می رسد—اما من می شود جای تعجب نیست اگر آنها سعی کردند چیزی را با دامنه و جاه طلبی های بی نهایت سنگ.”

او ادامه داد: “از طرف دیگر مارول پر از خائنانی و طیف انجام داده است یک کار شگفت انگیز از تصویر خود را به عنوان خائنانی جذاب و شخصیت های جالب (با چند لنگ استثنا).”

فیلیپس معتقد است سه دسته وجود دارد از پتانسیل عمده خائنانی که می توانید درایو بعدی طیف فاز. برای اولین بار در حال کیهانی-سطح تهدیدات که رویکرد دامنه و جسارت از Thanos و که شامل Mephisto (که کریستین بیل بازی ممکن است در Thor: عشق و رعد و برق), Galactus (یک فن های مورد علاقه تبه کار که حقوق آمد به دیزنی در فاکس فروش) و کانگ Conquerer.

گروه دوم از پتانسیل مرکزی آنتاگونیست اصلی زمین-سطح تهدیدات. فیلیپس لیست محبوب جنگ جهانی هالک داستان کمیک به عنوان یک گزینه در کنار شخصیت های تازه به دست آورد مانند دکتر رستاخیز و مغناطیس. هر دو شخصیت برجسته شده است برجسته در چهار فوق العاده و X-Men , فیلم, که ممکن است به دیزنی مکث اما نام خود را قدرت به تنهایی با توجه به ارزش است.

آخرین گروه فیلیپس نشان می دهد تشکیل شده است که از انتخاب غیر منتظره. این شامل بیشتر تو رفتگی در دیوار شخصیت های مانند اسکادران عالی و صاعقه.

The Eternals Marvel

آسمانی از 2014 Guardians of the Galaxy. مارول

“بیشتر مستقل داستان”
-شاون رابینز رئیس تحلیلگر Box Office Pro

“این سخت است برای پیش بینی در این نقطه به سادگی از آنجا که ما هنوز در حال انتظار برای دیدن آنچه که انتقال آنها از بی نهایت حماسه واقعا به نظر می رسد” رابینز گفت. “بیوه سیاه, Eternals, Shang-Chi, دکتر, عجیب و غریب, Spider-Man, Thor و دیزنی+ سری را به ظاهر حمل مشعل برای چند سال آینده. آنها فوق العاده چهار و X-Men و در زرادخانه خود را در حال حاضر و آن را به یک شرط بندی امن ما می خواهیم آن شخصیت را وارد کنید طیف در آینده است. چگونه به زودی خواهد شد که حدس می زنم کسی است, اما ممکن است حس را برای Fantastic Four برای اولین بار.”

یکی از موانع عمده در مارول آینده خوبی ممکن است درک. پس از بیش از یک دهه سابقه موفقیت انتقادی و تجاری انتظارات باید به اوج خود رسید و در سطح غیر معقول. بیش از 23 فيلم طیف تولید شده نزدیک به 23 میلیارد دلار در سراسر جهان ، پنج نفر از حق رای دادن شش فیلم عبور کرده اند vaunted 1 میلیارد دلار علامت پلنگ سیاه به دست آورده ابرقهرمان نوع بسیار برای اولین بار بهترین عکس نامزدی و Avengers: Endgame ($2.79 میلیارد دلار) است که بالاترین-فیلم پرفروش تمام وقت. در حالی که استودیو مارول نمی توان شک در این نقطه آن را عادلانه به تعجب چه مدت آنها می تواند به حفظ این شتاب.

“در نهایت آن خواهد شد یک چالش عظیم برای تکرار موفقیت آنها تا به حال بیش از دهه گذشته اما کوین فیگ و خلاق خود را در تیم ایجاد کرده اند که قبلا ناشناخته شخصیت ها و داستان در upper echelon از فرهنگ پاپ یک بار قبل از. آن را مناسب برای علاقه مندان به این امید که این روند همچنان ادامه دارد حتی اگر آن را ممکن است به دنبال یک مسیر متفاوت است که به طور بالقوه می تواند شامل چند داستان مستقل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>