Marvel vs DC: داخل Xs و سیستم عامل از فیلم ابرقهرمان سود

Marvel DC Box Office Rotten Tomatoes

چگونه مارول و DC کرایه در برابر یک دیگر در دفتر جعبه را. آگهی متنی/Warner Bros.

وجود دارد بیش از اندازه کافی در این دنیا برای هر دو مارول و DC برای تولید نسل الهام بخش کتاب های کمیک و در حال حاضر در جهان تسلط فیلم های پرفروش. DC دارای ریشه های عمیق در روی صفحه نمایش بزرگ با تشکر از کریستوفر ریو را سوپرمن حق رای دادن و تیم برتون در اوایل بتمن فیلم. مارول در ضمن در جریان بوده است قوی نمایشی از 1990s شروع شد و در حال حاضر ادعا می گذارد به مارول سینمایی جهان هالیوود همواره حق رای دادن موفق. در حالی که طرفداران ممکن است در قرعه کشی خطوط نبرد بین این دو هر دو علامت های تجاری ثابت کرده اند که قادر به تولید گسترده جهانی بازدید کنند.

همچنین نگاه کنید به: ‘Westworld’ فصل 3 می خواهد انجام بیش از

اما در حالی که مارول و DC می تواند ارائه میلیارد دلار پرفروش در گیشه که استودیو تولید بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را? بازگشت سرمایه و یا سود خالص است عنصر اغلب نادیده گرفته از هالیوود حسابداری. صدها میلیون دلار در فروش بلیط به نظر می رسد خوب و شیک پوش در خود را دارد اما اگر خود را تولید بودجه و بازاریابی صرف هزینه فقط به اندازه.

مارول است که برنده روشن در نظر خام دفتر جعبه شماره ادعا نه ده highest-grossing films کلی بین این دو استودیو است.

Marvel DC Box Office

جای تعجب نیست که دهه-در گیری نتیجه گیری به بی نهایت حماسه—Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame—ادعا کرد دو نقطه بالا. این دو-بیزینس بود علامت تعجب در استودیو مارول سر کوین فیگ با مراجع و آزمایش برای ایجاد یک مشترک سینمایی جهان با crossover پیوستگی بین چند franchises. در تلاش برای مطابقت با مارول موفقیت و بهبود تا حدودی ناامید کننده بازده 2013 Man of Steel ($668 میلیون) DC با عجله به یک تیم خود را با 2016 را Batman v Superman: Dawn of Justice ($872 میلیون) و 2017 را به لیگ عدالت ($658 میلیون). نه فیلم ملاقات داخلی یا خارجی انتظارات انتقادی و یا تجاری.

پس از آن, اما, DC تاکید مستقل است که آیا تکیه بر جهان-ساختمان cameos یا مشترک سینمایی جهان اتصالات. در انجام این کار آنها را در بر داشت موفقیت قابل توجهی دارد. Jason Momoa را Aquaman (1.1 میلیارد دلار) است, بنر, بالاترین پرفروش فیلم و DC را تنها ورود در بالا 10 در میان هر دو کتاب طنز تولید. اما مهمتر از این استراتژی جدید بهبود یافته DC خالص سود.

مارول (387 درصد) هنوز لبه های بیرون DC (343 درصد) از نظر بازگشت سرمایه گذاری در هر Reviews.org در حالی که این ادعا هشت نفر از 10 نقاط در رده. اما DC در حال حاضر دارای نقطه بالا به طور کلی به لطف محوری به اواسط بودجه فیلمساز رانده نوع آزمایش در بذله گو. از $55 میلیون تصویر به دست آورده بیش از 1 میلیارد دلار در بازار جهانی فروش به صورت فوق العاده ای ROI از 1,949 درصد است. همه در همه, این فیلم تولید بیش از 500 میلیون دلار سود خالص.

Marvel DC Box Office

جالب است توجه داشته باشید که پنج نوشته در لیست انجام شده بودجه 160 میلیون دلار یا کمتر در حالی که چهار نفر از آخرین پنج فیلم هزینه 200 میلیون دلار یا بیشتر است. در شرایط مناسب کوچکتر عینک می تواند منجر به بزرگتر سود. Joker به سختی و با تکیه بر CGI یا سنتی فیلمهای اکشن به جای تدوین یک مدرسه قدیمی روانی شخصیت مطالعه که تولید مکالمه. Deadpool افتخار مقدار زیادی از سرگرم کننده قهرمان مبارزه با, اما گسترش این ژانر به عنوان یک شخص اکشن کمدی که خیلی اتفاق افتاده به ویژگی های کتاب های کمیک ،

وجود دارد یکی از راه های مناسب برای ارائه یک فیلم محبوب به عنوان مارول و دی سی نشان داده اند. هنر و تجارت نمی آیند با یک دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر. در حالی که مارول هنوز هم ممکن است بالا DC در دفتر جعبه بالغ و ROI روشن است که فاصله بین دو کاهش است. بیایید بررسی کنید پس از بیوه های سیاه و زن تعجب 1984 آمار تئاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>