Martin Scorsese Killers of the Flow Moon details

مارتین اسکورسیزی باز می شود تا در مورد پیش بینی های جدید فیلم. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

مارتین اسکورسیزی The Irishman پیوست تاسف باشگاه زمانی که آن را تبدیل به یکی از چند فیلم به نامزد حداقل 10 جوایز اسکار هنوز موفق به برنده یک جایزه اسکار. Netflix بکشد که به شدت سرمایه گذاری به این فیلم اسکار, کمپین نمی توانست خوشحال با نتایج. اما با بهترین عکس نامزدی در نزدیکی جهانی ستایش از منتقدان و مخاطبان زیادی (با توجه به Netflix بکشد متریک) وجود دارد بدون شک که این ایرلندی بود و فوق العاده با موفقیت و به طور کلی. در عین حال هالیوود حول محور یک مفهوم ساده است: آنچه را که شما برای من انجام می شود به تازگی ؟

اسکورسیزی در حال حاضر در حال غواصی به پروژه بعدی خود را که قادر به بلند مدت همکاران رابرت دنیرو و لئوناردو دیکاپریو هم برای قاتلان از گل ماه. افسانه ای فیلمساز است طی این طیف از ژانرهای او در طول زندگی حرفه ای طولانی, dabbling با گانگستر عکس, جرم, درام, عاشقانه, انیمیشن, دوره قطعات biopics راز پلیسی و کمدی. اما قاتلان از گل ماه مارکس برای اولین بار در اسکورسیزی.

همچنین نگاه کنید به: ‘زرنگ’ ستاره Constance Wu رفت و مخفی به عنوان یک دوست و ساخته شده 600 دلار در یک شب

“ما فکر می کنم آن را یک غربی” این فیلمساز گفت: برتر. “این اتفاق افتاد در 1921-1922 در اوکلاهما. قطعا وجود دارد کابوی, اما آنها اتومبیل و همچنین اسب. این فیلم به طور عمده در مورد Osage یک قبیله هندی که داده شد وحشتناک خاک که آنها را دوست داشت چون آنها گفت: به خود است که سفید پوستان هرگز علاقه مند در آن است. پس از آن ما کشف نفت وجود دارد و برای حدود ده سال Osage شد ثروتمندترین افراد در جهان سرانه. سپس با یوکان و معدن کلرادو مناطق کرکسهای پیاده سفید مرد اروپا می رسد و همه از دست داده بود. آنجا اموات تا به حال چنین کنترل بر همه چیز را که شما به احتمال زیاد برای رفتن به زندان برای قتل یک سگ از برای کشتن یک هندی.”

او ادامه داد: “این خیلی جالب است به فکر می کنم در مورد ذهنیت که ما را به این. تاریخ تمدن بر می گردد به بین النهرین. که هیتی حمله کرد دیگر مردم آنها را ناپدید می شوند و بعد از آن گفته شده است که آنها جذب شده است یا نه جذب می شود. جالب است برای دیدن این ذهنیت است که تکثیر در فرهنگهای دیگر از طریق دو جنگ جهانی. و که در نتیجه بی انتها من فکر می کنم. این فیلم که ما در حال رفتن به سعی کنید.”

قاتلان از گل ماه است که بر اساس David Grann را تا سال 2017 کتاب های غیر داستانی به همین نام است. به عنوان اسکورسیزی ذکر شده در آن حول محور Osage قبیله بومی آمریکا در اوکلاهما. خشونت است که پس از فوران نفت است که بر روی زمین های خود را در 1920s جرقه عمده F. B. I. تحقیقات مربوط به up-and-coming J. Edgar Hoover. اسکار-مورد علاقه Eric Roth (یک ستاره متولد شده است, فارست گامپ) گذراند فیلمنامه. دنیرو اعتقاد بر این است به بازی ویلیام هیل بدنام زندگی واقعی آمریکا cattleman و کیفری هر چند که همچنان تایید نشده در این زمان. آن ناشناخته است که دی کاپریو است به بازی هر چند او قبلا به تصویر کشیده هوور در Clint Eastwood را J. Edgar. این ششمین فیلم سینمایی همکاری بین مدیر و دی کاپریو و 10 برای دنیرو.

فرض کنید (امیدوارم) که اسکورسیزی جلوگیری از سفید ناجی استعاره قاتلان از گل ماه آماده است به صورت یک اسکار مدعی به لطف زندگی واقعی رزونانس و مجموعه ای از استعداد است. پارامونت پیکچرز توزیع فیلم زیر اسکورسیزی مختصر dalliance با جریان و یک 2021 تاریخ انتشار انتظار می رود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de