Martha Stewart, 78, به نظر می رسد سیگار کشیدن در استخر عکس: ‘من آن را فوق العاده عمیق’

مارتا استوارت نشان داد او تابستان بدن و یک حیاط خلوت در بهشت به طور غیر منتظره ای سکسی عکس در Instagram به تازگی. او نشان داد که او دوست داشت برای شنا کردن در روز در استخر شنا که او ساخته شده فوق العاده عمیق برای لذت بردن از غواصی و سایر فعالیت های سرگرم کننده.

عکس برجسته قطعا پر زرق و برق به دنبال استوارت در یک عکاسی از خود-سبک شات. 78 سال از نگاه کردن به لنز دوربین با چشمان نیمه بسته و او را مات لب صورتی کمی pursed در حد متوسط duckface. او عینک مو کوتاه کون کردن و از آن کاهش یافت و در امواج ساحلی به شانه های او. خانه-زندگی کارشناس همچنین sported بزرگ, sparkly گوشواره الماس. ژست نمایش استوارت خوش بر و رو و شانه و همچنین نشان داد دو رنگ تیره تسمه از آنچه که بود به احتمال زیاد لباس شنا خود را.

پشت سر او یک لوکس و طراوت را به دنبال استخر shimmered و چند چتر می تواند دیده می شود در امتداد دو طرف از آب است. دیگر جنبه های پس زمینه شامل یک آبی زیبا تکه از آسمان بزرگ و محوطه سازی و چند به خوبی داماد برگ درختان سایه. استوارت نشان داد که او در حال شنا در منطقه ساخته شده است 30 سال پیش و حتی پس از این همه وقت او لذت می برد یک شیب زمانی که جیوه بازدید بالا 80s در همپتون صفحه اصلی. موفق بازرگان را Instagram followers مشترک عشق با حداقل 121,000 هدف قرار دادن “مانند” را فشار دهید و بیش از 5,400 زمان برای ارسال دیدگاه به افتخار او در او خیره کننده سکسی شنا کردن نگاه. چند اشاره کرد که ملکه پخت و پز ایجاد تشنگی دام که بسیاری از اعلام داغ با استفاده از شعله emoji.

“مارتا تشنگی به دام انداختن?! ملکه من! مارتا است که در اینجا برای یک دختر داغ تابستان” gushed پیرو که همچنین با استفاده از یک قلب قرمز چشم از emoji.

“اوه,, ok, مارتا!! این است که چگونه شما در حال خدمت به ما را در 1000 روز از COVID انزوا. شما نگاه شگفت انگیز! این چیزی است که ما نیاز به” دوم شیفتگان نوشت.

“شما باید برخی از عصب به دنبال این داغ در 78 سال جوان است. در حال حاضر اجازه دهید من که روال مراقبت از پوست! اهداف پوست!” خواستار یک سوم فن که همچنین کاهش یافته است سه شعله های آتش.

“وای مارتا!!! بله ملکه!!! Omg!!! شما به من زندگی!!!! من در راه من بیش از!!!” کمدین هدر McMahan نوشت: دعوت خودش به شنا با استوارت در او زرق و برق دار در حیاط پشت.

استوارت هیچ غریبه ای به نشان دادن حیاط خلوت خود تابستانی بهشت. Inquisitr قبلا گزارش شده است که او در سمت چپ او پیروان متعجب های یک پزشک, عکس از shirtless, نقاب رمز و راز مردی که ظاهرا لذت می برد یک شیب در آب در خانه او. او می خواستم به می دانم که اگر یک عکس از او با یا بدون کلاه پاناما نگاه کردن بهترین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>