مارشا P. Johnson, Google Doodle افتخارات او پیشگام فعالیت

به ‘جشن مارشا P. جانسون’ گوگل دودل. گوگل

این آخر هفته گذشته مشخص سالگرد 50 از شهر نیویورک برای اولین بار تا کنون غرور مارس اما به جای آن از یک تجمع مسالمت آمیز و چه آشکار عوض شد و نمونه های متعددی از پلیس اقدامات تلافی جویانه علیه غیرنظامیان در میدان واشنگتن پارک. در میان جریان تظاهرات جهانی علیه خشونت پلیس چه به نظر می رسد به تکرار تاریخ است به خصوص مربوط به این دلیل که در روز سه شنبه, گوگل, پرداخت ادای احترام به خود-شناسایی کشیدن ملکه و رادیکال فعال مارشا P. جانسون با گوگل دودل. جانسون معروف نقش مهمی در Stonewall قیام سال 1969 در جایی که روستای گرینویچ عجیب و غریب جامعه rioted پس از NYPD حمله از استون وال در مسافرخانه.

پس از روز از شورش پس از آنچه اتفاق افتاده است در Stonewall جانسون و همکار او حقوق مدنی پیشگام سیلویا رودخانه تاسیس یک سازمان به نام ستاره (خیابان جامه عمل انقلابی) است که اختصاص داده شده به ارائه منابع به بی خانمان های عجیب و غریب جوانان و ترانس زنان از رنگ. با توجه به سیل جمع آوری کمک های مردمی برای محروم اعضای عجیب و غریب جامعه و مردم از رنگ نیاز است که باز پس از کشتن جورج فلوید آن را واضح تر از همیشه که جانسون به طور خاص گذاشته و زمینه را برای این نوع از فعالیت است که همچنان به شدت مرتبط است. جاست, در سال گذشته, شهر نیویورک اعلام کرد قصد دارد برای مجسمه جانسون و ریورا بنا در روستای گرینویچ.

همچنین نگاه کنید به: اسرائیل Kamakawiwo’ole Google Doodle را به تصویر می کشد هاوایی نقاط او عاشق ترین

گوگل در همکاری با مارشا P. Johnson موسسه به منظور ایجاد دودل بود که بود نشان داده شده توسط لس آنجلس مبتنی بر هنرمند راب Gilliam. “مارشا می دانستند که کلید واقعی برای آزادی بود و تقاطع,” Gillam گفته گوگل. “اصلی پراید جنبش کشیده در شرکت کنندگان از سراسر خطوط از کلاس و نژاد و تمایلات جنسی و جنسیتی بیان و ایالات کل جامعه.” در علاوه بر این به دودل گوگل اهدای $500,000 به مارشا P. Johnson موسسه که با این نسخهها کار برای پایان دادن به خشونت علیه سیاه, ترانس زنان در ایالات متحده, اما به عنوان جانسون خودش یک بار گفت: کار بسیار بیشتری باید انجام شود قبل از هر کس آزاد است: “تا زمانی که من مردم نمی باید از حقوق خود در سراسر آمریکا وجود دارد هیچ دلیلی برای جشن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>