Marques Houston دفاع از نامزدی تا 19 ساله نامزد

به نظر می رسد سن فقط یک عدد به خواهر بازیگر Marques Houston و 19 ساله نامزد مییا اما مردم به پرسش از رابطه زن و شوهر, جدول زمانی با توجه به یک گزارش از E! اخبار.

جنجال اطراف هوستون رابطه با مییا آغاز شد و پس از یک صدای جیر جیر رفت ویروسی سوال که آیا یا نه او منتظر تا زمانی که او بیش از سن 18 سالگی قبل از آنها شروع به دوستیابی. سوالات و انتقادات ادامه داشت تا هوستون تصمیم گرفت او تا به حال به اندازه کافی. 38 سال در زمان به Instagram برای رسیدگی به وضعیت و دفاع از خود را در ارتباط با خود را به زودی به شود همسر.

“من نیاز به صحبت می کنند به خاطر این است که موسیقی و یا تلویزیون این است که من و خانواده من و همسر آینده و زندگی من است. من مییا در سال 2018 از طریق یک دوست مشترک. هرگز قبل از آن من حتی می دانم که او وجود داشته است,” او نوشت.

Miya به نام گزارش به نظر می رسد در IMDB به عنوان مدیر هنری در یکی از هوستون فیلم, اما او گفت که به سادگی یک غلط چاپی و یا کسی که در تلاش برای ایجاد درام پس از این صفحات می توان به راحتی ویرایش کنید. بازیگر مطمئن باشید طرفداران و پیروان است که او تا به حال هیچ چیزی برای پنهان کردن و این که او شروع به دوستیابی مییا در سپتامبر 2018 و خواست با او ازدواج چند ماه بعد.

“مییا و من شروع آشنایی تا زمانی که او یک فرد بزرگسال. ما در عشق سقوط کرد و مشغول شدم در ماه مارس 2019. پدر مایکل او را دوست دارد و مردم من نزدیک به تمام عشق خود را به عنوان به خوبی. مهمتر از همه ما یهوه را برکت” او ادامه داد.

مییا نیز خطاب وضعیت در یک پست در خود Instagram account. او یک عکس از خودش با عنوان, که در آن او ابراز قدردانی خود را به کسانی که ارائه شده عشق و حمایت خود را به او و خانواده اش در طول چند روز گذشته. او در ادامه به اصرار پیروان خود را به ماندن مثبت و به انتخاب کردن برای عشق بر نفرت در طول این زمان دشوار است.

هوستون بهترین و شناخته شده برای نقش خود به عنوان راجر ایوانز مزاحم همسایه بر خواهر. این بازیگر برگزار شد نقش برای تمام شش فصل داشته اند و احتمالا بازگشت و برای راه اندازی مجدد اما تایید شده است.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Tia Mowry-Hardrict گفت: ایده احیای ضربه سریال کمدی است که “نوع مرده است.” در آن زمان Mowry-Hardrict از این گفته شده بود هیچ توسعه واقعی با پروژه اما او باقی خواهد ماند و امیدوار. این بازیگر گفت که او انجام داده است همه چیز او می تواند به ارمغان بیاورد جدید نشان می دهد برای زندگی, اما آن را نه تنها تصمیم خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>