Marona تنر به نظر می رسد شدت گرم و در پر زرق و برق سیاه و سفید بستر بالا و شلوار جین

Marona تنر به تازگی به او در زمان Instagram صفحه و درمان طرفداران او به چند تصاویری از آخرین عکس.

در snaps ççê ی می تواند دیده می شود تکان دادن سینه بستر بالا در رنگ سیاه و سفید. فنجان از بالا sported pushup از ویژگی های است که اجازه Marona به نشان می دهد یک نگاه اجمالی از او دلخواهی رخ. بخش پایین تر از این بالا ساخته شده از توری سیاه و سفید است که ارائه شده بسیار پر زرق و برق را لمس کنید به ساز و برگ.

او زوج بالا با یک جفت شلوار جین که برجسته کمر باریک. در زیرنویس Marona اطلاع طرفداران او که لباس سکسی بود از خرده فروش آنلاین لباس Azura ارز. او همچنین ارائه 60 درصد کد تخفیف برای طرفداران او به فروشگاه از وب سایت.

او ظاهرا sported کامل آرایش صورت برای تکمیل او لباس. او به نظر می رسید به کار گرفته اند بژ بنیاد برای مطابقت با sunkissed پوست عینک قرمز به ظاهر داستد گونه او با مرجان سرخ تصمیم گرفتند برای خط چشم بالدار و shimmery eyeshadow.

او عینک کلاغ سیاه رنگ گیسوان پایین و به آنها اجازه داد به سقوط بیش از او پشت و شانه ها. او نیز تحت پوشش پیشانی خود را با فرانسه-دختر چتری برای یک نگاه شیک.

از نظر لوازم Marona تصمیم گرفتند برای sparkly حلقه نقره ای و خیره کننده گل رز-گردنبند طلا که جلب توجه بینندگان به سمت او زیبا و سفت.

به لذت از طرفداران’ لذت Marona ارسال شده در سه جرقه بزند از عکس. در یکی از اولین, او می تواند دیده می شود ایستاده در وصف ناپذیر اتاق در برابر پس زمینه از یک نور دیوار خاکستری و سیاه appliquéd پرده.

او ایستاده بود راست کشیده در شلوار جین, جدا, مامان و دختر seductively gazed در دوربین. در دوم او تبدیل او به سمت دوربین به افشای خود بازگشت و شکل ساعت شنی. او قرار داده و دست خود را بر روی دیوار و خیره در لنز. در یکی از آخرین او زده همان ژست اما نگاه به دور از دوربین

در عرض 15 دقیقه از رفتن زندگی می کنند که ضربه محکم و ناگهانی به دست آورد بیش از 8000 دوست دارد و 330-به همراه نظرات.

“شما بسیار زیبا Marona” یکی از طرفداران او اظهار نظر در عکس.

“زیبا ترین و جذاب کودک. Love you عروسک” کاربر دیگری chimed در.

“به همین دلیل ، و این مدل موی مناسب u مانند هر چیز” یک سوم پیرو نوشت.

“شماره یک!! شما نگاه پدیداری زیبا” یک چهارم تحسین گفت.

Marona را Instagram جدول زمانی نشان می دهد که او می تواند تمام انواع به نظر می رسد با سهولت. نه بیش از حد طولانی پیش ارسال شده یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او برجسته بود نمایش های دیدنی و جذاب او در سیاه و سفید لباس پیراهن زنانه دامن بلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>