Marli الکسا زیر زنانه ریزه اندام قاب جوراب ساق بلند بالا و برخی از شلوار جین تنگ

Marli الکسا رفت و با تمام بمب در تازه ترین Instagram ها در روز یکشنبه. خیره کننده مدل قرار دادن در یک نمایش در یک آشکار ساز و برگ او به عنوان خدمت نگاه شرجی برای دوربین است.

در نشاط pic, Marli نگاه داغتر از همیشه به عنوان او را لرزاند کوچک رنگ بنفش, کرست بالا. پوشاک ویژه طلا تسمه های زنجیره ای که نمایش او باب روز بازوها و شانه ها. آن را نیز شامل یک برش پایین یقه که او را در معرض فراوان رخ در حالی که آن را محکم چسبیده به شکم صاف و ریزه اندام قاب.

او تیمی بالا با یک جفت نور-شلوار جین های رنگی. در پی جین پیچیده به صورت چسبیده در اطراف او دور کمر کوچک در حالی که او را در آغوش گرفت لگن. او لوازم سبک با طعم طلا زنجیره ای در اطراف گردن او.

Marli مطرح شده با دست در حال استراحت در مقابل او و دیگر گرفتن در این بند از بالای او. او تحت فشار قرار دادند و او ران را کمی و قوسی پشت او فقط یک بیت را به عنوان او به سوختن خیره به لنز. در پس زمینه عکاسی, برخی, چرم, تخت, نئون, نشانه, و یک نوار منطقه می تواند تمام شود.

او عینک خود را بلند و موهای بور جدا کردن وسط برای شات. طلایی قفل شد دهید در امواج شل سقوط کرد که پایین پشت او و سقوط بیش از شانه اش.

Marli شده انباشته پس از بیش از 523,000 طرفداران او Instagram account. بسیاری از کسانی که تحسین با عجله به پست به کلیک بر روی دکمه مانند بیش از 13000 بار ظرف 18 ساعت پس از آن رفت و زنده بر روی پلت فرم. پیروان خود را هم به بخش نظرات به ترک بیش از 170 اظهارات در مورد این عکس در آن زمان.

“شما کاملا زرق و برق دار!!” یکی پیرو اعلام کرد.

“وای فوق العاده و شگفت انگیز چشم” دیگری نوشت.

“مرد لخت کون پتی کاملا زرق و برق دار وجود دارد عزیز من دختر muaahh” یک سوم نظر به عنوان خوانده شده.

“من نمی توانم نفس بکشم. شما به معنای واقعی کلمه take my breath away خود را با خیره کننده به نظر می رسد خوب. کسانی که چشم به دنبال حق به روح من. به سادگی زرق و برق دار” یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر بوده.

این مدل به نظر نمی رسد به هر گونه تردیدی در مورد نشان دادن برخی از پوست در آنلاین عکس. او را تبدیل به شناخته شده برای تاب نشاط مناسب حمام کردن نحیف تاپ و شورت کوچک در پست های خود را.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Marli اخیرا کردم پالس از پیروان مسابقه زمانی که او مطرح شده و در صورتی برش پیراهن و یک جفت نحیف Daisy Dukes. آن ها همچنین ثابت می شود یکی از محبوب. این شرکت به طور متوسط سالانه بیش از 17,000 دوست دارد و بیش از 250 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>