Marli الکسا به او در زمان Instagram حساب در روز سه شنبه برای به اشتراک گذاشتن یکی دیگر از خیره کننده پست با طرفداران خود را. این مدل نشان داد ریزه اندام او شکل در حالی که گرفتن اهل تفریح و بازی در این ویدئو.

در نشاط کلیپ, Marli لرزاند آبی و سفید راه راه لباس شنای زنانه دوتکه. کوچک بالا افتخار پایین برش یقه برای جولان دادن کافی او رخ. نازک تسمه نمایش گذاشت او اسلحه و شانه و همچنین شکم صاف و سنگ سخت abs.

مطابق بیکینی پایین قطع شد در کون باسن بزرگ و برجسته او دور کمر کوچک. او بلند و لاغر پا شد و همچنین بر روی صفحه نمایش کامل در این ویدئو. او accessorized نگاه با یک گردنبند طلا.

Marli مطرح شده در آرایه ای از مواضع در این ویدئو. او دیده می شود عمل کشیدن در پایین لباس شنای زنانه دوتکه و در حال اجرا دست خود را از طریق مو خود را. او همچنین قوسی پشت او و منفجر بوسه به دوربین در حالی که به نگاه کردن به دوربین.

در زمینه پست تن سبز درختان دیده می شود و همچنین به عنوان یک فضای باز و تاشو چتر. Marli ایستاده بود در سایه ای از خورشید مخابره درخشان پشت سر او.

Marli عینک طولانی, مو بور جدا در مرکز و مدل دهید در موجی رشته. او قفل طلایی کاهش یافت و به پایین خود را به عقب و آبشاری بیش از شانه خود را.

او همچنین تصمیم گرفتند برای یک صورت کامل از آرایش در این ویدئو. این نرم افزار به نظر می رسد عبارتند از ریمل مژه و ابرو-تحت پوشش مژه و خط چشم بالدار و همچنین در صورتی سایه چشم و تعریف ابرو.

پوست bronzed او نگاه کاملا برجسته به منظور تشدید بینی و چانه و پیشانی. او همچنین به ظاهر استفاده می شود و صورتی و سرخ شدن به صورت یک تب و تاب بودن گرم.

Marli را 505,000-plus پیروان آیا دریغ نکنید برای به اشتراک گذاشتن عشق خود را برای پست که مشاهده شده است بیش از 42000 بار در کمتر از 24 ساعت پس از آن منتشر شد به حساب خود را. طرفداران همچنین آب گرفتگی بخش نظرات با بیش از 460 پیام.

“چهره” یکی پیرو اعلام کرد.

“شما زرق و برق دار” یکی دیگر گفت.

“نوع من از ççê ی” یک سوم کاربران شبکههای اجتماعی نوشت.

“شما یک چیز کوچک. و چنین زرق و برق دار بدن” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

این مدل هیچ غریبه ای به flaunting او شکل مناسب در نشاط گروه برای آنلاین عکس. او اغلب دیده می شود ورزشی ياوه تاپ اندک داشتنی و کوچک مناسب برای حمام کردن.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Marli اخیرا کاهش یافته و آرواره او پیروان زمانی که او مطرح شده در سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته در حالی که با بهره گیری از یک نوشیدنی. به تاریخ که ها متصلب بود تا بیش از 37,000 دوست دارد و نزدیک به 800 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de