مارک زوکربرگ را به خانواده کارکنان ضربه با حمله و آزار و اذیت جنسی اتهامات

مارک زوکربرگ و پریسیلا چان حضور 2020 دستیابی به موفقیت جایزه ناسا در مرکز تحقیقات Ames در نوامبر 03, 2019 در Mountain View, California. Kelly Sullivan/گتی ایماژ برای دستیابی به موفقیت جایزه

با لباس های کسل کننده و خانواده-اولین رسانه های اجتماعی شخصیت و کار فشرده برنامه Facebook جوان مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ ممکن است به این تصور که او برای همه عادی و مینیمالیستی, شیوه زندگی است. اما آن را دوست دارم یا نه زمانی که شما نشستن در یک ثروت از 70 میلیارد دلار آن طول می کشد یک ارتش از مردم را به مدیریت روز به روز زندگی را برای شما و خانواده خود را. و زمانی که تیم می شود بیش از حد بزرگ و مسئولیت های بیش از حد گسترده ای از چیزهایی می تواند به اشتباه.

جمعه گذشته Business Insider منتشر شده یک بمب گزارش تحقیقی کشف مجموعه ای از کمتر شناخته شده در عراق آورده توسط یک کارمند سابق غرب خیابان, خانواده از زوکربرگ و همسرش پریسیلا چان در برابر یک همکار در سال 2017 که روشن مشکل مدیریت و فرهنگ در داخل خانواده کارکنان یکی از ثروتمندترین خانواده ها است.

همچنین نگاه کنید به: Facebook به ممنوعیت تبلیغات ترویج Coronavirus درمان پس از اطلاعات غلط اتهام

به گزارش سابق 26 ساله دستیار که رفت و با نام مستعار کریستینا ادعا کرد که او مورد حمله قرار گرفت توسط یک همکار به نام شاون اسمیت مدیر اموال برای زوکربرگ در طول یک سفر کاری به هاوایی در ماه دسامبر 2017. دقیقا چگونه این حمله اتفاق افتاده است که معلوم نیست به جز یک گزارش پلیس ثبت شده توسط Christina نشان می دهد که او و اسمیت بدست کرده بود به بحث در مورد گرم اسمیت کودکان است که شب بعد از داشتن بیش از حد به نوشیدن و پس از مختصری خاموشی او از خواب بیدار برای پیدا کردن “قابل مشاهده توده در پشت سر او.”

هیچ تفهیم اتهام شد و در برابر فشار اسمیت و یا کارفرمای خود. این حادثه به پایان رسید با کریستینا هرگز دیده می شود در این شرکت دوباره و شخص ثالث تحقیقات انجام شده توسط غرب خیابان نتیجه رسید که “وجود دارد هیچ پایه و اساسی” برای حمله به محل کار.

کسب و کار خودی در ادامه به فاش کردن سوء دیگر اتهامات علیه غرب خیابان کارکنان توسط همکاران و قرارداد کارگران از جمله اتهامات علیه زوکربرگ را امنیتی سابق رئیس لیام غرفه در اوایل سال 2019 از آزار و اذیت جنسی و نژادپرستانه ضد همجنس و transphobic نظرات به multiple کار موارد است. غرفه اخراج شد توسط زوکربرگ در ماه ژوئیه سال گذشته است.

زوکربرگ شخصی کمک رد تمام اتهامات در کسب و کار خودی‘s گزارش. “متاسفانه این ناشناس اتهامات به مجموعه ای از بی اساس, شایعه, مبالغه و نیمه حقایق که ناعادلانه كه چند تا از ارزش ما کارکنان” غرب خیابان سخنگو بن LaBolt گفت: در بیانیه ای به انتشار. “ما باور داریم که این اتهامات شده اند پیشرفته توسط یک گروه کوچک از کارکنان سابق ناراضی که در حال تلاش برای بدنام کردن خانواده از خانواده دفتر رد خواسته های خود را برای چند میلیون دلار پرداخت پس جدایی خود را از اشتغال است.”

خانواده دفاتر ساختار مشترک به کار گرفته شده توسط میلیاردرهای و multimillionaires برای خدمت به خانواده های خود روز به روز داری نیاز دارد و در برخی موارد مدیریت خانواده پول. بدون توجه به عملکرد خانوادگی ترین دفاتر کار مانند مرموز اشخاص با کمی فاش مالی و یا اطلاعات کارکنان. کسب و کار خودی تخمین زده است که زوکربرگ و چان باید یک تیم حدود 50 نفر به دنبال پس از کودکان خود را مدیریت خواص در سراسر جهان و دیدن به امنیت شخصی خود را.

“بسیاری از کارگران بر این باورند که خانواده تلاش برای رسیدگی به این شکایت شده اند دزدکی و بی چون” خودی کسب و کار نوشت: “و بیشتر در رابطه با حفظ چان-Zuckerbergs’ وسواسی حریم خصوصی و اسراف در شیوه زندگی از عامل حرفه ای محیط کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>