برنده جایزه گرمی تولید Mark Ronson مناقصه adieu به لس فلیز صفحه اصلی. نوازنده ذکر شده پنج اتاق خواب 7.5-حمام لس آنجلس اقامت برای $5.4 میلیون در ماه اکتبر 2019 اما کاهش قیمت به لمس در زیر 5 میلیون در ماه ژانویه این سال است.

قیمت نهایی فروش آید به $4.78 میلیون دلار است که هنوز هم یک سود حاصل از $4.3 میلیون دلار به او پرداخت می شود برای محل بازگشت در ماه دسامبر سال 2016 به عنوان اولین خال خال توسط لس آنجلس تایمز.

همچنین نگاه کنید به: پرنس ویلیام و کیت را Homeschool جورج و شارلوت در میان Coronavirus

Mark Ronson خرید خانه در سال 2016. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

اسپانیایی احیای سبک خانه طراحی شده در دهه 1930 توسط معمار ویلیامز Asa Hudson, مرد پشت معروف بورلی هیلز هتل ییلاقی.

زیادی مطلب منجر به 6,263 فوت مربع اقامت. وجود دارد یک اتاق نشیمن با شومینه و Ronson اضافه شده مانند مبلمان و صندلی بود که یک بار در لابی خود خانواده سابق ساختمان در نیویورک, سان رمو و همچنین به عنوان یک لوستر از Harrod را به عنوان او گفت: Architectural Digest سال گذشته است.

آشپزخانه مجهز با فولاد ضد زنگ وایکینگ لوازم سفید کابینت و کانتر سنگ مرمر با یک مرکز جزیره ساقی آن شربت خانه و صبحانه قطعه زمین پیش امده. نیز وجود دارد یک اتاق ناهار خوری رسمی, bedecked با Scalamandre wallpaper.

دن ویژگی های زمرد سبز ابریشمی دیوار و لاک سقف با شومینه و ساخته شده است در قفسه.

کارشناسی ارشد مجموعه واقع در طبقه دوم با جیر آبی دیوارها و فرش. این پیکربندی با دو پستو یک منطقه زندگی می کنند, اتاق پانسمان و شومینه.

در خارج وجود دارد یک صندلی و سرگرم کننده لکه ها و دو داستان مهمانخانه.

این روشن نیست که اگر لندن متولد تولید کننده و ترانه سرا خریداری کرده است یکی دیگر از West Coast خانه فقط رتبهدهی نشده است, اما او تقسیم وقت خود را بین انگلیس و نیویورک و لندن تا شاید او فقط هنوز بررسی دقیق بازار املاک و مستغلات.