علامت کوبا فرستاده راز خریداران دالاس کسب و کار موجود 96 درصد را مطابق با کروناویروس پروتکل

دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا می خواستم ببینم چگونه کسب و کار در اطراف این شهر شدند و دست زدن به بازگشایی فرآیند به عنوان ایالت تگزاس آغاز شد و بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت بنابراین او استخدام راز خریداران به بررسی چگونگی روند خود را در حال بازی کردن.

او متوجه شد که تقریبا هیچ یک به طور کامل سازگار با دولت پروتکل های ایمنی در محل قرار داده برای محافظت در برابر گسترش ویروس.

کوبا نوشت: در مورد نتایج حاصل از نظرسنجی در وب سایت شخصی, وبلاگ ماوریک. کوبا گفت که او امیدوار به دست آوردن درک بهتر از آنچه بازگشایی به معنای کسب و کار در اطراف دالاس بنابراین استخدام یک شرکت تماس بگیرید محل را که باز کرده بود و خریداران ارسال به رفتار فیزیکی ممیزی به آنهایی که در باز شد.

“من می خواستم به درک درستی از آنچه باز به معنای کسب و کار در اطراف دالاس” کوبا نوشت. “آنها باز است ؟ چه اقدامات احتیاطی آنها مصرف شود ؟ شد کارکنان در محیط امن? و تصویر بزرگتر من می خواستم به می دانم که اگر این مکان که من احساس امن در نظر گرفتن خانواده من است.”

کوبا یافت می شود که تنها 36 درصد از کسب و کار بازگشایی شد و در اولین آخر هفته که ایالت تگزاس اجازه برخی از غیر ضروری کسب و کار برای باز کردن درهای خود را. در اخبار صبح دالاس نیز در بر داشت که بسیاری از کسب و کار نمی شد بازگشایی در اولین آخر هفته با بسیاری از برنامه ریزی صبر کنید تا بعد از آن در ماه به آرامی شروع بازگشایی.

“آنها با عجله به مردم بازگشت به کار اگر آنها به گفت:” آنجلا Farley رئیس امور مالی و رئیس اجرایی برای دالاس اتاق بازرگانی است. “آنها در حال تلاش برای به بود بسیار متفکر در این مورد.”

کوبا را بررسی نشان داد که کسب و کار است که باز در حال پیدا کردن مشکل و مطابق با استانداردهای دولت است. او نوشت که در میان کسب و کار است که تا به حال بازگشایی 96 درصد آنها غیر سازگار در تمام اجباری پروتکل های ایجاد شده توسط فرماندار ، نزدیک به یک سوم تا به حال کمتر از 50 درصد انطباق در تمام اجباری پروتکل های او اضافه شده است.

تگزاس مقامات مواجه انتقاد برای رفتن به جلو با برنامه اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی, با وجود افزایش در تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر. به عنوان Inquisitr گزارش دولت ثبت بالاترین یک روز افزایش در coronavirus مرگ و میر تنها چند ساعت قبل از کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی در روز جمعه.

به عنوان تگزاس, ماهیانه اشاره, Texas Department of State خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 50 جدید و میر ناشی از COVID-19 در دولت در آوریل 30, ساخت آن را بزرگترین افزایش از روز قبل از آغاز شیوع. همان روز دولت گزارش داد بیش از 1000 تایید موارد جدید فقط روز دوم آن رسیده بود که خوانده شده را علامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>