علامت کوبا نشان می دهد تعجب آور Coronavirus مشاوره کسب و کار برای کارآفرینان

Mark Cuban. Roy Rochlin/گتی ایماژ

علامت کوبا معتقد است که یک مرد بحران است و مرد دیگری فرصت حتی در زمان همه گیر جهانی که در آن همه چیز به نظر می رسد در حال سقوط از هم جدا. “اگر تا کنون بهره مندی از یک بیماری همه گیر از آن است که وجود خواهد داشت افرادی که دارای یک چشم انداز جدید برای آینده است. من به آن تماس بگیرید امریکا 2.0.,” میلیاردر کارآفرین گفت: در CB Insights مجازی فناوری کنفرانس

کوبا صاحب دالاس ماوریکس و به طور منظم میزبان در هنگام راه اندازی نشان می دهد مخزن کوسهگفت: وجود فرصت های گسترده برای کارآفرینان برای قرار دادن ایده های خود را به عمل با وجود این واقعیت است که کسب و کار سنتی در سراسر طیف هستند متزلزل در حالی که بودجه جدید خشک اجرا شده است.

“من فکر می کنم این یک زمان فوق العاده برای ایجاد فرصت های جدید در کسب و کار. من فکر نمی کنم وجود دارد بهتر زمان تا کنون برای شروع یک شرکت” کوبا گفت: در طول یک مصاحبه با درست سرمایه گذاری’ Om Malik درباره چشم انداز اقتصادی پس از همه گیر.

“بزرگ و متوسط اندازه کسب و کار باید برای مقابله با میراث مسائل” مانند تطبیق دائمی از راه دور کار ساختار و یا تغییر فضای اداری برای اطمینان از ایمنی محل کار او توضیح داد. “کسب و کار موجود در حال رفتن به کشف کردن که چگونه به در ادامه در حالی که کسب و کار جدید ممکن است تشخیص تفاوت و شروع یک کار از خانه تیم, به عنوان مثال.”

همچنین نگاه کنید به: چرا N95 ماسک صورت بسیار گران و سخت به پیدا کردن ؟ علامت کوبا سرزنش 3M

یک چالش بزرگتر برای کسب و کارهای موجود به ویژه کسانی که از تغذیه کردن فیزیکی, اقتصاد, اما, این است که برای انتقال درآمد خود را مدل آنلاین است که می تواند پرهزینه و به لحاظ فنی دشوار و در برخی موارد به سادگی غیر ممکن است.

نگاهی کوچک-رستوران شهر صحنه به عنوان مثال. “اگر مردم در حال رفتن به مرکز شهر شاهرود کل محیط زیست کافی شاپ شام…کسانی که کسب و کار هستند و واقعا قصد مبارزه” کوبا گفت. “حفظ یک کسب و کار و تلاش برای حفظ میراث جریان درآمد در حال رفتن به می تواند مشکل فیزیکی کسب و کار, اما وجود خواهد داشت معادل فرصت برای ایجاد کسب و کار جدید است که برگزار می شود راه از گذشته است.”

برای به دست گرفتن این فرصت ها کوبا توصیه می کند که بنیانگذاران و مدیران نیاز به تجدید نظر خود را در فرایند تصمیم گیری به عنوان به خوبی.

“به عنوان کارآفرینان و مدیران ما تمایل به کار از بالا به پایین که در آن ایده های جدید در درجه اول از مردم در آن بالا است. در حال حاضر من فکر می کنم که ممکن است تغییر کند,” او گفت:. “ما به درخواست ایده ها و گوش دادن به انتقادات و پیشنهادات از همه در یک سازمان, به طوری که ما می توانید پیدا کردن خطوط از کسب و کار و روش های جدید انجام کسب و کار است.”

او افزود: “زمانی که ما به عقب نگاه در این بیماری همه گیر در 20 سال ما میخوایم تشخیص دهند که وجود دارد 20, 30 و یا بیشتر شرکت های جهانی که تغییر بازی و که وجود دارد مقدار زیادی از تخریب خلاق که در آن ما شاهد کسب و کار بروید کنار جاده به اتاق را برای آنهایی که جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>