Mariska Hargitay انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ‘استبداد’ & ‘نژادپرستی’ در توییتر

Mariska Hargitay در زمان به توییتر در اوایل امروز به تماس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای خود “استبداد و نژادپرستی” در پاسخ به “قانون و نظم” صدای جیر جیر که رفت و ویروسی در یکشنبه هالیوود زندگی گزارش شده است.

در حالی که روشن است که اگر رئیس جمهور واقعا با اشاره به آمار رویه حق رای دادن Law & Order, Hargitay هنوز هم احساس می کرد که مهم پاسخ دهند. او به تصویر کشیده اولیویا بنسون افسر فرمانده منهتن ویژه قربانیان واحد در بلند مدت در حال اجرا Law & Order spin-off, Law & Order: Special Victims Unitبرای دو دهه در حال حاضر.

بنسون است که یک شخصیت محبوب برای بسیاری از پس Hargitay را توئیت مقدار زیادی از پاسخ در توییتر از طرفداران که خوشحال بودند برای دیدن این بازیگر صحبت می کنند. در عرض چند ساعت از رفتن زندگی می کنند, 56 ساله را توییت کرده بود به دست آورد بیش از 24,500 دوست دارد و بیش از 400 نظر.

بسیاری از طرفداران توییتی که در مورد بنسون بودن یک “رئیس” و در پاسخ. چند نفر گفتند که آرزو کارآگاه واقعی بود. دیگران فرستاده SVU ستاره اهدای لینک کلیک کنید و درخواست, درخواست خود را به گسترش این کلمه در.

“و که در الیویا بنسون” نوشت: یک فن.

“ملکه….حفظ موعظه! بیشتر وبلاگ باید بر روی دوربین خواستار عدالت به جای #BunkerBoys چهره” گفت: یکی دیگر از.

“دقیقا! این کلمات حق در اینجا قدرتمند…با تشکر از تو برای موضع خود را. ما باید در حفظ این امید و ایمان است. و اقامت متحد. @Mariska من درک می کنم و شما را در درک! خیلی دوست دارم به شما Sis! قوی باش” افزود: یک سوم عامل است.

“درد دل من برای آمریکایی ها در حال حاضر ارسال عشق من از استرالیا ایم” یک فرد چهارم.

پس از او, اولیه, صدای جیر جیر, Hargitay در ادامه به پاسخ دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان بر روی او خوراک.

او همچنین یک تصویر او را تشویق پیروان در انتخابات پارلمانی آینده اولیه انتخابات برگزار می شود در 2 ژوئن در نه ایالت همراه با منطقه کلمبیا. عکس بود بیشتر مربع سیاه و سفید با کلمه “رای” چاپ شده بر روی آن چندین بار در یک ردیف در بالای صفحه.

آن را به نظر می رسد مانند او عمدتا سیاه و رای گیری ممکن است تصویر نیز در به رسمیت شناختن رسانه های اجتماعی خاموشی برگزار شد به افتخار جورج فلوید. این غیر مسلح سیاه مرد مرده در دست افسر سابق پلیس درک چوین. مرگ او منجر به یک اعتراض ملی علیه خشونت پلیس و بی عدالتی باعث اعتراضات به برک آوت در سراسر جهان است.

Ice-T که نقش گروهبان Fin Tutuola بر Law & Order: SVUنیز علنی انتقاد تهمت چندین بار خود را در حساب توییتر.

“بیشتر SVU طرفداران شوخی که مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نمی تواند مسئولیت رسیدگی به” خشم خود را از شخصیت گروهبان Fin Tutuola و کاپیتان اولیویا بنسون” گفت: زندگی برای تلفن های موبایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>