Mariska Hargitay & Christopher Meloni مطرح For Instagram, Selfie, اذیت کردن Benson & Stabler مراسم: ‘آن’

Law & Order: Special Victims Unit ستاره Mariska Hargitay and Christopher Meloni باید پیوست در Instagram برای عکاسی از خود است که رانندگی در این سری طرفداران وحشی. یکشنبه شب Hargitay مشترک جدید ضربه محکم و ناگهانی برای او زمانی بود که فوق العاده نزدیک از او و سابق شرکت ستاره. برای سال در حال حاضر آن را شایعه شده است که این دو دوباره دیدار خواهد کرد در این صفحه نمایش کوچک پس از Meloni امضا برای Law & Order spinoff بر اساس جرم و جنایت سازمان یافته.

Hargitay است به تصویر کشیده اولیویا بنسون بر رویه درام پس از نمایش را برای اولین بار در سال 1999. Meloni با بازی او شریک الیوت Stabler از گرفتن بروید و همچنین, اما به دور از این نمایش بعد از 12 فصل در سال 2011. طرفداران این سری همیشه تعجب اگر شرکای خواهد به نوبه خود به عنوان دوستداران این جفت ارز تا به حال غیر قابل انکار شیمی اما زمانی که Meloni سمت چپ نشان می دهد به طور ناگهانی بینندگان خرد شد. جدید selfie ارسال شده توسط Hargitay ممکن است تایید این مراسم طرفداران باید تا مدت طولانی است که انتظار برای او به عنوان به قلم “آن را در” در عنوان.

خندان بگیرید و یاد دهید مطرح cheek to cheek و نگاه به داشتن یک زمان خوب با هم. Hargitay مو مرطوب بود و تحت فشار قرار دادند از چهره اش نشان می دهد اواز یا موسیقی دو نفری بودند حلق آویز کردن در استخر و یا در نزدیکی آب. Meloni مطرح شده در یک شطرنجی صورتی و پیراهن آبی در حالی که سابق خود شرکت ستاره ملبس به یک تعداد انگشت شماری از گردنبند و حلقه.

در کمتر از یک ساعت عکس به ارمغان آورد و در بیش از 165,000 دوست دارد و تا به حال تقریبا به 7000 نظرات. نیازی به گفتن وفادار SVU علاقمندان ناجور شد در بخش نظرات, دعا برای بیشتر روشن شدن در Stabler و بنسون ممکن است مراسم به زودی.

“YESSS BENSLER پشت در خانه کودک” یک کاربر نوشت و اشاره کرد که نام مشترک.

“پادشاه و ملکه SVU پیوست!!! شما فقط شکست اینترنت!!!!” یکی دیگر از هیجان بیننده نوشت.

L&O: جرم و جنایت سازمان یافته است به اولین بازی این سقوط در NBC. آن را پر خواهد کرد در 10:00 پنج شنبه شب اسلات های زیر بلافاصله پشت SVU. طرفداران امید برای Bensler مراسم در اولین قسمت, اما هیچ چیز تایید شده است در این زمان.

گرگ سرگرمی تولید شرکت در پشت همه چیز L&Oتنها افزایش اعتیاد به مواد مخدره برای بنسون و Stabler ممکن است متقاطع با اظهار نظر در عکس نیز هست.

“خانواده” به حساب نوشت: با یک قلب قرمز از emoji.

Hargitay آخرین پست با Meloni آمد در ماه آوریل زمانی که او به اشتراک گذاشته رجعت عکس از مجموعه ای از آمار جرم و جنایت سری. این بازیگر خواست او رفیق تولدت مبارک و با وجود آن که یک عکس تحسین هنوز هم دیوانه رفت برای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>