مارینا آبراموویچ به اپرا تبدیل شد را ‘خطرناک’ کار داده است او یک چشم انداز جالب در Coronavirus

هنرمند مارینا آبراموویچ به اپرا تبدیل شد در تاریخ 11 مارس سال 2020 در شهر مونیخ آلمان. هانس Magerstaedt/گتی ایماژ

وجود دارد برخی از هنرمندان که درمان این فرآیند خلاق با ظرافت مانند آن را بسیار گریزان غریزه است که تنها به ندرت در بغل نگه داشتن آنها. پس از آن وجود دارد هنرمندان مانند مارینا آبراموویچ به اپرا تبدیل شد که کار بسیار مجدانه و مداوم است که آنها قادر به رده بندی کردن تقریبا هر شرایط نامطلوب به هر آنچه که آنها اتفاق می افتد انجام می شود. در مصاحبه با نیویورک تایمز, آبراموویچ به اپرا تبدیل شد به بحث در مورد چگونه coronavirus انداخته است یک آچار را به عمل ثابت خروجی: والاتر از آخرین سرمایه گذاری یک کار تئاتر موسیقی مورد مرحوم ستاره اپرا Maria Callas شده است به تعویق افتاد تا نامشخص تاریخ بعد.

تولید, عنوان, 7 مرگ ماریا کالاسشد مجموعه را در باواریا دولت Opera در مونیخ بود و همچنین قرار است به ویژگی های یک سری از قبلا فیلم برداری-اجرای برنامه از بازیگر ویلم دافو که بارها و بارها “قتل” آبراموویچ به اپرا تبدیل شد شخصیت با مارها و یا با دست خود او است.

همچنین نگاه کنید به: مایکروسافت ‘مخلوط واقعیت’ عینک را مارینا آبراموویچ به اپرا تبدیل شد در یک تور جهانی

آبراموویچ به اپرا تبدیل شد توضیح داد که او شده است با وسواس Callas از زمانی که او برای اولین بار شنیده صدای او به عنوان یک کودک اما این که منافع خود را در سردستهزنان خواننده اپرا اپرا عمیقتر با توجه به شکسته پرشور امر Callas تا به حال با ارسطو Onassis. زمانی که Onassis رها Callas برای جکی کندی Callas کاهش یافت و به یک ناامیدی عمیق شد و یک دور است. آبراموویچ به اپرا تبدیل شد گفت که او می تواند مربوط به شدت Callas واکنش زیرا او خودش بود و راه می رفت در توسط شوهر سابق او پائولو Canevari و به همین ترتیب تقریبا نمی یابند. “من متوقف خوردن” آبراموویچ به اپرا تبدیل شد گفت. “من متوقف نوشیدن. من نمی خواهم به زندگی می کنند دیگر. من در یک حالت برای مدت زمان طولانی. اما Callas داد تا حتی کار خود را. و این تفاوت بزرگ بین او و من. من نمی تواند به من بدهید تا من کار می کنند.”

در حال حاضر آبراموویچ به اپرا تبدیل شد متقاعد شده است که او اخلاق کار خواهد شد و آزادی او از یک بیماری همه گیر به عنوان به خوبی به عنوان یک قلب شکسته. “من فکر نمی کنم یک بار” آبراموویچ به اپرا تبدیل شد گفت: در پاسخ به یک سوال از زمان در مورد اینکه آیا او نگران گرفتن coronavirus. “اگر شما فکر می کنم که چگونه بسیاری از چیزهای خطرناک من ساخته شده در زندگی خود من با کارایی که من می تواند مرده در حال حاضر در بسیاری از مواقع. زمانی که من کار دارم هیچ چیز اتفاق می افتد به من.” تا زمانی که آبراموویچ به اپرا تبدیل شد با این نسخهها کار از خانه و حفظ مناسب اجتماعی فاصله پروتکل های پایان نامه خود را در واقع ممکن است ثابت می شود درست!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>