ماری جوانا تحویل خدمات فروزان داغ در طول Coronavirus قرنطینه

یک کارمند می پوشد یک ماسک صورت به او کمک می کند تا یک مشتری در Caliva داروخانه. کالبیا

به عنوان یک پیک برای یک “کسب و کار ضروری” در کالیفرنیا جرمی Branthoover هرگز شلوغ. اما حجم کار گرفتن نیست او را. در واقع ارواح خود را بالاتر از همیشه. “من دوست دارم آنچه من انجام,” او گفت: ناظر. “رانندگی شاهدانه بسیار همه راست و دروغ نمی خوای.”

Branthoover شاهدانه پیک برای Calivaقانونی ماری جوانا داروخانه مستقر در سان خوزه درست در قلب دره سیلیکون. فروشگاه استفاده می شود هولناک با خریداران مرور به کندی, vapes و خوراکیهای. اما پس از مشتریان خود را شروع quarantining در خانه های خود را در ماه مارس Caliva گسترش خدمات تحویل و جاده.

در حال حاضر مجهز به چهره خود را با ماسک و یک بطری از ضد عفونی کننده دست, Branthoover باعث می شود 20 تحویل یک روز در سراسر منطقه خلیج سان فرانسیسکو در فولکس واگن GTI و مشتریان هرگز شادتر برای دیدن او.

“من واقعا مردم را روز” او گفت:. “دیدن نگاه در چهره خود را زمانی که من بالا بکشد و آنها مانند” آه خدای من, من دوست دارم که شما بچه ها هنوز باز است. از شما بسیار سپاسگزارم.’ من فکر می کنم که یکی از بهترین چیزهایی که من می تواند انجام در حال حاضر به صداقت.”

این شادی و سرخوشی را برای شاهدانه است که به طور معمول در کالیفرنیا. دولت قانونی ماری جوانا پزشکی در سال 1996 آغاز شد و تفریحی فروش در سال 2018 و طبقه بندی مواد مخدر به عنوان محصول ضروریدر کنار شیر و کاغذ توالت در ماه مارس امسال به عنوان بیماری همه گیر در زمان برگزاری در امریکا است.

اما با وجود این اشتیاق برای شاهدانه, خرید بلانت از طریق یک برنامه است به عنوان آسان نیست به عنوان سفارش یک غذای آماده و پیتزا فقط رتبهدهی نشده است. حتی در کالیفرنیا این دارو همراه با بسیاری از نوار قرمز است.

“شما رو به اسکن گواهینامه رانندگی خود را و آن را به اجرا از طریق یک نرم افزار تشخیص چهره” استیو آلن Caliva ارشد امور مالی خود را توضیح داد. “[پس] ما باید خود را به اعتبار سن و ما به اعتبار این آدرس. و ما به اعتبار است که شما سفارش داده خود را روزانه و هفتگی یا ماهانه حداکثر است که مجاز است. بنابراین فقط یک مقدار زیادی در این روند است که باعث ایجاد اصطکاک در صف مقابل.”

دریافت و تحویل نیز sidesteps مهمان نوازی بسیاری از درمانگاه ها غرور خود را در. بدون یک فروشگاه دستیار—یا budtender به عنوان آنها شناخته شده است—در دست چگونه شما می دانید که مشترک است و عطر و طعم مناسب برای شما?

اما beggars can’t be choosers در یک بیماری همه گیر. و اگر چه لادن با طولانی ضوابط و شرایط تحویل آنلاین و جلوگیری از سمت وانت هنوز تبدیل به یک تاسیسات برای شاهدانه صنعت در شمال امریکا است.

فرودگاه Supply Co. ارائه ماری جوانا تسلا از طریق فرودگاه Supply Co.

مانند Caliva, فرودگاه Supply Co., یکی دیگر از داروخانه در سن خوزه دیدم بقا در بیشتر ماری جوانا تحویل. پس از همه گیر شروع به آن اضافه شده شش جدید تسلا خودرو به ناوگان خود که کمک به افزایش خود را تحویل توسط 400 درصد است. فشار از فروشگاه رفته اند ممکن است اما به راحتی از گلدان بسته شده است وحی است.

“این است که این است که در آینده از شاهدانه خرده فروشی گفت:” کریس لین فرودگاه سر از بازاریابی است. “به خصوص در دره سیلیکون; که بر روی تقاضا شیوه زندگی است که در اینجا.”

و آن را نه فقط در کالیفرنیا که در نهایت در آغوش “toke-دور.”

از ماه مارس هر دو اورگان و میشیگان اجازه داده اند با مجوز خرده فروشان به رفتار مهار جانبی تحویل در خارج ساختمان خود را. در ایالت یوتا و واشنگتن, DC, پزشکی, درمانگاه را برای اولین بار است که مجاز به ارائه به بیماران است. و در طول مرز در کانادا که قانونی شاهدانه در سراسر کشور در 2018, از دولت انتاریو تمدید اضطراری به منظور اجازه می دهد فروشگاه برای ارائه تحویل خانه تا مارس 19.

این همه خبر خوب برای شاهدانه شرکت هایی که می توانیم خود را در ناوگان علف هرز مملو از وسایل نقلیه. اما برای درمانگاه ها که به تازگی اخذ شده است با این بیماری همه گیر می تواند پایان راه.

به عنوان کسب و کار برخورد با مواد مخدر است که هنوز هم فدرال غیر قانونی در ایالات متحده آمریکا ماری جوانا شرکت در حال حاضر فاقد شرایط لازم برای بسیاری از خدمات بانکی و کمک های مالی. حتی در کانادا همراه با چالش های افزایش سرمایه در یک بیماری همه گیر رقابت از مواد مخدر بازار و تهدید بلندی از یک رکود اقتصادی جهانی ممکن است فقط به اندازه کافی برای برخی از علف های هرز کارآفرینان به آن روز.

“COVID-19 نهفته است نقدینگی چالش های جدید که راه اندازی کسب و کار در شاهدانه فضا در حال حاضر جنوبی” گفت: جورج Smitherman جمهور از حشیش شورای کاناداکه نشان دهنده شاهدانه شرکت های بزرگ به اندازه کافی ذکر شده در نزدک.

“بنابراین ما شاهد شاهدانه فضا برای تصدیق آن نقش اساسی. وجود دارد بدون شک در مورد آن گفت:” چشم ناظر. “اما تحویل است نه جایگزینی برای دسترسی های خرده فروشی. [این] به عنوان خوب نیست به عنوان سرویس کامل محیط های خرده فروشی.”

خوشبختانه برای انتاریو تلاش شاهدانه شرکت های محلی دولت متعهد به صدور شاهدانه جدید فروشگاه مجوز پس از استان های اضطراری COVID-19 محدودیت برداشته می شوند. تا آن زمان این بخش حمایت خواهد شد که از یک چیز هر کسب و کار اشتیاق: مشتریان جدید است.

“بخشی از چالش ما این است که برای آوردن مشتریان جدید در هیئت مدیره” Smitherman گفت. “و ما باید برای انجام این کار از طریق محصولات با کیفیت خوب است که با قیمت مناسب هستند و به طور گسترده در دسترس است. که فرمول موفقیت است.”

در حالی که حشیش صنایع در کانادا و امریکا مواجه شده اند خود را شکست امید این است که حتی در میان یک بیماری همه گیر است که فرمول برای موفقیت بیشتر تصفیه شده تر از همیشه. میانگین هزینه قانونی شاهدانه در کانادا کاهش یافته است از آنجا که بازار راه اندازی شد و در حالی که خرده فروشی دسترسی محدود است دسترسی از شاهدانه-حمل ماشین هرگز بهتر است.

آیا در تورنتو یا سان فرانسیسکو, بهترین مزیت برای قانونی علف هرز ممکن است مستند خود را. مواجه با ماه قرنطینه خستگی در حال حاضر ممکن است فقط لحظه ای که هزاران نفر از مشتریان جدید را انتخاب کنید تا به تلفن و شماره گیری M برای ماری جوانا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>