Marianne Williamson تایید برنی ساندرز رئیس جمهور: ‘موضع با برنی’

سابق دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد و self-help guru Marianne Williamson, رسما تایید ورمونت سناتور برنی ساندرز برای رئیس جمهور, با توجه به سی ان ان. ویلیامسون — که کاهش یافته و خارج از مسابقه در ژانویه 10 — ساخته شده در این بیانیه در ظاهر در یکی از خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی را به تظاهرات در Austin, تگزاس, در شب یکشنبه.

تایید می آید و بعد از ساندرز برنده یک فرمانده اکثریت در آخرین اولیه از نوادا حفاری خود را frontrunner وضعیت در حزب دموکرات است.

“برنی ساندرز گرفته است ایستاده و برنی ساندرز مصرف شده است یک پایه برای یک زمان بسیار طولانی است. او شده است سازگار بوده و محکوم به او متعهد شده است. و در حال حاضر از آن زمان من اینجا هستم و شما اینجا هستیم زیرا این زمان برای ما به موضع با برنی” ویلیامسون گفت: جمعیت زیادی.

نویسنده سپس خطاب به انتقادات که ساندرز خواهد بود یک رقیب ضعیف در برابر رئیس جمهور کنونی مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما در حال گفت اوه این نمی تواند اتفاق می افتد. او نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. برنی نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از آن می تواند نمی افتد” ویلیامسون گفت.

“من به شما بگویم آنچه در حال حاضر اتفاق افتاده است به کسانی که می گویند آن را نمی افتد. شما فقط به آنها بگویید که این. آن را در حال حاضر اتفاق افتاده است. او برنده آیووا. آن را در حال حاضر اتفاق افتاده است, او برنده, New Hampshire. آن را در حال حاضر اتفاق افتاده است, او برنده نوادا” او اعلام کرد.

آن است که کاملا تعجب آور است که ویلیامسون را انتخاب کنید برای حمایت از ساندرز به عنوان دو حال شباهت های بسیاری در سیاست خود موقعیت. مثالها عبارتند از: علاقه سبز جدید مقابله با صف آرایی در برابر نابرابری اقتصادی و امیدوار کننده وام دانشجویی بخشش. علاوه بر کمک به خود نویسنده تا به حال پشتیبانی ساندرز در سال 2015 در اولین تلاش خود را برای پیروزی دموکرات از نامزدی احتمالی هیلاری کلینتون نامزد.

که گفت:, Williamson قبلا مبارزه برای نیویورک کارآفرین اندرو یانگ در آیووا هر چند او نمی دهد او را به طور رسمی تایید شده. یانگ به پایان رسید تا ترک نژاد پس از اذعان هیچ راه پیروزی را پس از, New Hampshire.

ویلیامسون آخرین مهر تایید می کند ساندرز کمپین رفتن از قدرت به قدرت به عنوان هر دو کارولینای جنوبی اولیه و متعدد شنبه انتخابات رویکرد است. علاوه بر این او اعلام کرده بود نویسنده روند در توییتر با بیش از 19,000 توییتهایی دربارهی این تصمیم است.

حمایت نیز می تواند کمک به جبران رشد تعداد تاییدیه برای سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. میلیاردر به تازگی افتخار حمایت از چهره های معروف مانند مایکل داگلاس (از طریق ایمیل روزانه) و همچنین به عنوان قاضی جودی رفت تا آنجا که به ادعای او را مبارزه با برنی ساندرز انقلاب “به مرگ” همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>