ماریانا Morais و دیزی Keech بی حس کردن در Bikinis نحیف در حالی که رقص در داخل یک دوره میباشد

ماریانا Morais و دیزی Keech نمایش داده می شود خود را فوق العاده ارقام در ریزه حالا در حالی که رقص در داخل یک دوره میباشد. روز جمعه ماریانا مشترک یک ویدیو از دو مدل مصرف Infinite چالش های زیرزمینی در طول سفر خود به Tulum, مکزیک.

محل باشگاه وانجمن اعضای خود را بر روی شیار به یک کند-نسخه رپ مگان تو کیک گوشت گاو را با ضربه سر و صدا “وحشی.” آنها انجام همان طراحی حرکت شده اند که گسترش در سراسر Infinite مانند آتش سوزی برای سال در حال حاضر, اما نسخه خود را از رقص چالش به طور قابل توجهی کندتر است.

ماریانا و دیزی بودند در داخل همان تاریکی غار زیرزمینی ساخته شده است که ظاهر در تعداد کمی از آنها Infinite ویدئوها. یک سوراخ در بالای استخر آب در پشت آنها بود و اجازه می دهد برخی از نور خورشید به فیلتر در. این ساخته شده این امکان را به آب گازدار زیر خوشه طاقدیس حلق آویز از سقف و دو رقص زنان.

برای عملکرد خود را ماریانا را لرزاند یک عدم تطابق است که شامل یک قهوه ای تیره بالای مثلث با حلقه فلزی لهجه های آن نازک تسمه شانه. پوشاک چسبیده به نوک سینه نقشه کشی توجه به کافی رخ او به عنوان جابجا شدم و jiggled: در اطراف. او تیمی را اندک بالا با یک جفت از کف است که تا به حال بالا banded کمر. گسترده تسمه کشیده در اطراف ماریانا را خوش بر و رو و لگن تشکیل کف طرف. این ایجاد یک برش بالا که دراز او باب روز لاغر ،

ماریانا تیره بور یال بود خیساندن مرطوب و طولانی چند تکه از مو آویزان کردن بیش از قفسه سینه خود را. دیزی را کوتاه تر و سبک تر از مو نیز مرطوب است. لباس شنای زنانه دوتکه او بود گلگون رنگ صورتی و آن را شامل یک bandeau بالا با دو گره جزئیات در جلو. او کوچک کف نشستم daringly کم در جبهه در حالی که لباس را در رشته روابط کشیده شد تا در او باریک و باسن.

@maarebeaar

در ابتدای فیلم دو زن تکیه سمت دوربین و ماریانا گیر زبان او را در بینندگان است. آنها در کف دست خود را با هم تحت تأثیر باسن خود را از یک سمت به سمت دیگر و به طور خلاصه تکان داد خود را غنیمت.

ماریانا همکاری با دیزی است و به او کمک کرد تا نمره بیش از 30000 دوست دارد پس این ویدئو در ابتدا آپلود به او Infinite حساب.

“اگر شما نگاهی از نزدیک به اندازه کافی آنها در غار” کنایه آمیز یک فن در بخش نظرات.

“آیا شما یک BandAid? من فقط خراشیده من زانو افتادن برای شما” یکی دیگر از تحسین نوشت.

“دو ملکه در یکی vid!” یک سوم نظر به عنوان خوانده شده.

ماریانا قبلا به اشتراک گذاشته شده فیلم دیگری بود که فیلم برداری داخل دوره میباشد اما او رقص, انفرادی, در این کلیپ. او نیز تاب های مختلف لباس شنای زنانه دوتکه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>