ماریانا Morais و لسلی طلایی جولان دادن خود Derrières کون

ماریانا Morais استعداد او 729,000 Instagram followers با یک مجموعه بزرگ از لباس شنای زنانه دوتکه عکس های روز دوشنبه و او تنها رسانه های اجتماعی احساس ویژه در ارتباط جرقه بزند. او همکاری با همکار Infinite ستاره لسلی طلایی برای beachside عکس و نه از پالس (pals) خودداری از نشان دادن خاموش خود را چابک derrières به عنوان آنها مطرح شده در شن و ماسه.

هر دو از اعضای باشگاه وانجمن جمعی تصمیم گرفتند به پوشیدن لباس سفید درخشان, حالا, خود, ساحل تفرج. ماریانا را اسلاید به سبک بالا برجسته مثلث کوچک فنجان که به سختی می تواند شامل او کافی دارایی. پوشاک سوار شد تا در معرض وسوسه انگیزی مقدار underboob و ماریانا بود flaunting یک زیبا از رخ و همچنین. اما او کلاسیک شلاق زدن کف ساخته شده پرت خلفی تمرکز اصلی اولین عکس موجود در Instagram تصاویر به صورت خودکار. او ایستاده بود و با ارائه یک نمای جانبی از او لباس شنای زنانه دوتکه. خوش بر و رو او راست پا تمدید شد پشت سر او به عنوان اگر او فقط می خواهم یک گام به جلو بود و او عکسبرداری دوربین اذیت کردن نگاه بیش از شانه خود را.

ماریانا اتمام ساحل نگاه با سطل رنگ صورتی کلاه و یک جفت عینک آفتابی با قاب های سفید. همانطور که برای لسلی او گروه شامل یک رشته را بالا برده و در مقابل. او کف بودند حتی skimpier از ماریانا است. کوچک تکه پارچه است که در خدمت به عنوان پوشاک قابل تنظیم بند عقب چپ بسیار کمی به تخیل. کف نیز برجسته رشته های نازک است که گره خورده در اطراف لگن است.

ماریانا و لسلی sported مشابه بلند مدل مو با اندکی امواج طبیعی. اما ماریانا را گیسوان شد, تاریک, بور, در حالی که لسلی براق یال یک رنگی آبی رنگ که تقریبا همسان رنگ دریا در پس زمینه. او موهای خود را تا حدی به عقب کشیده با یک الگو روسری.

لسلی دستگیر شد نشسته بر روی زمین در Mariana پا در عکس اول. برای شوت دوم او ایستاده بود تا با او پشت به دوربین. ماریانا مطرح زانو به پشت سر او با او را گسترش پاها و او کارگردانی او زل زل نگاه کردن مستقیم به دوربین.

عکس سوم به تصویر کشیده لسلی و ماریانا نشسته روی پاشنه های خود را با خود هلویی backsides رو به دوربین. در زیر شات لسلی بدن مواجه دوربین اما سر او تبدیل شده بود به سمت ماریانا. دیگر مدل دولا کردن به او. او مطرح وری با پشت قوسی و دست خود را بر روی زانو های خود را. نهایی سه عکس نشان داد دو در زنان قابل توجه مختلف دیگر به شمار آنها به عنوان خیس کردن برخی از نور خورشید است.

یک برچسب جغرافیایی شناسایی محل ماریانا و لسلی ساقه عکس به عنوان مالیبو کالیفرنیا. در این عنوان از پست ماریانا در مقایسه با خودش و لسلی به OddParents نسبتا شخصیت های Cosmo و واندا.

طول دهانه از چند ساعت ماریانا عکس چرخ فلک دریافت یک تن از ترافیک به عنوان توسط اثبات 50,000-plus دوست دارد که آن را دریافت کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>