مریم Olivera Sizzles در لباس زیر زنانه سفید نشان می دهد باور نکردنی بدن در Instagram,

Instagram مريم مدل Olivera به تازگی به او در زمان Instagram حساب و wowed او سپاه از پیروان با یک سری از جرقه بزند.

او در آخرین عکس که آپلود شد در روز شنبه, مارس 21 مدل دیده می شود می تواند تاب سفید توری babydoll کاملا گشوده است که اجازه داده او را به او نشان دهد رقم شگفت انگیز. به ياوه یقه از زیر مجاز مريم به نشان می دهد یک نگاه اجمالی از او سینه های طبیعی, در حالی که این گروه کوچک نیز مجاز Marim برای نشان دادن خاموش خود ران.

ماندن درست به امضای او سبک گیج تصمیم گرفتند برای آرایش صورت. این نرم افزار شامل یک عاج پایه و اساس است که کاملا همسان پوست خود را. او داستد گونه او را با صورتی سرخ sported mocha سایه ای از رژ لب, استفاده از چند رنگ سایه چشم و یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو اعمال بیش از مژه نادرست. او به پایان رسید او نرم افزار آرایش به خوبی تعریف ابرو و strobing در سراسر چهره او.

لباس زیر زنانه, عینک, خروس بزرگ, گیسوان پایین و به آنها اجازه داد به سقوط بیش از شانه خود را کافی آغوش. از نظر لوازم جانبی او را نگه داشته و آن را بسیار ساده تنها با امید بستن برای یک جفت گوشواره گل میخ و ظریف آویز الماس.

برای تصویر او زانو در بستر خود او را برداشته و چانه و نگاه به دور از دوربین و جدا او را به بیرون آمدن اغوا کننده vibes. مدل نوشت: یک عنوان به زبان اسپانیایی و با توجه به ترجمه گوگل, او اعلام کرد که او نمی تواند در او طرفداران’ زندگی به عنوان یک روند مد بنحوی که مد می آیند و اغلب.

ظرف شش ساعت از ارسال این ویدئو ضربه محکم و ناگهانی متصلب تا بیش از 42000 دوست دارد و بالاتر از 817 نظرات که در آن طرفداران و پیروان باران با متعدد تعارف. از جمله مهم کشش در عرض چند ساعت را نشان می دهد که زیبایی زن لاتین است که بسیار محبوب در, عکس های پلت فرم ها و طرفداران به نظر می رسد مشتاقانه منتظر جدید خود را جرقه بزند در هر روز است.

“شما بسیار زیبا. من ذکر کرده اند آن را به شما در موارد متعدد” یکی از طرفداران او اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی.

“من شرط می بندم هیچ مردی بر روی زمین که می خواهم یک دختر مثل شما” کاربر دیگری نوشت.

“شما زیباترین و جذاب مدل Instagram. شما شایستگی این را می توان بر روی باند فرودگاه” یک سوم تحسین گفت.

قبل از به اشتراک گذاری جدیدترین عکس مریم نیز ارسال شده یک عکس از خودش از همان شلیک کنید.

این تصویر خاص انباشته اضافی 47,000 دوست دارد و 730-plus نظرات در عرض یک روز از ارسال. جدا از طرفداران خود ضربه محکم و ناگهانی بود و هم دوست داشتم با دیگر مدل ها و اثرگذارندهها از جمله مکزیک ççê ی Viviane Lomelin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>