Mariah Carey پیوست کر مشهور صدای خواستار تغییر در پی مرگ غم انگیز جورج فلوید. در روز شنبه 50 سال موسیقی آیکون در زمان به Instagram به افتخار فلوید حافظه با یک حرکت عملکرد یکی از آهنگ از اولین آلبوم خود.

بدون همراهی موسیقی Mariah سنگ چند شعر از او در سال 1990 آهنگ “وجود دارد رو به راه است.” لحن یک درخواست مردم برای متحد کردن و کار بر روی درمان جامعه مشکلات. ماریا ذکر نژادپرستی و فقر و گرسنگی به عنوان تعداد کمی از مشکلات بودجه ای جهان است که برخی از افراد به سادگی سعی کنید به چشم پوشی است. اشعار او را انتخاب کرد به آواز خواندن در کوتاه Instagram تصویری با تمرکز بر آنچه او به عنوان “غیر قابل تنظیم تعصب است.” او نیز مردم را به “اتصال” با یکدیگر است.

برای عملکرد Mariah عینک ساده تی شرت سیاه و سفید و کشیده و موهای او ، نور از او تصویری بود که تا حدودی تیره اما او پوست بی عیب و نقص به نظر می رسد تب و تاب بودن, به عنوان او شروع به نرمی آواز. او قدرتمند احساسی صدای رز به او پیشنهاد کرد که “رو به راهی” برای متحد کردن مردم است. اما او به عنوان مشاهده شده در عنوان پست خود مردم هنوز هم “به دنبال پاسخ” سه دهه پس از او منتشر شده او نادر آهنگ با سیاسی شیب.

ماریا پیروان بودند به وضوح منتقل عاطفی عملکرد. پس از آن بود آپلود ویدئو های خود را دریافت کرده است بیش از 107,000 دوست دارد و 4000 نظرات از او سپاسگزار طرفداران.

“یکی از دستکمگرفتهشده تک ترانه هنوز طنین این همه سال بعد که می گوید زیادی در مورد که در آن ما به عنوان یک جامعه” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“من به یاد داشته باشید که من استفاده می شود به گوش دادن به این آهنگ هر روز می توانید آن را باور نمی کند در واقع یک آهنگ خوب برای یک لحظه مثل این… جهان واقعا نیاز به شفا” یکی دیگر از فن نوشت.

“این است که همه چیز ما نیاز به در حال حاضر. با تشکر از شما میمی اظهار داشت:” یک سوم تحسین.

“تاپیک رو به راه” بود و مسیر دوم در Mariah خود با عنوان اولین آلبوم منتشر شد زمانی که او 20 سال است. به گزارش بیلبوردرکورد تولید چهار شماره یک تعداد بازدید: “چشم انداز, عشق,” “I don’t Wanna Cry,” “روزی” و “عشق زمان طول می کشد.” در حالی که اکثریت ماریا محبوب ترین آهنگ ممکن است در مورد روابط, روشن است که طرفداران او هنوز درک یکی از اولین تلاش در استفاده از صدای خود را به تماس به صورت اجتماعی تغییر دهید.

ماریا Instagram post همچنین شامل یک برچسب خواستار عدالت برای جورج فلوید. در مه 25, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین ثبت شد فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن برای تقریبا نه ساعت. فلوید شد بی توجه بود و بعد از آن مرده. چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در مارس 29.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrبیانسه, LeBron James, کیم کارداشیان و Cardi B چند از دیگر ستاره ها که با استفاده از خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی به افتخار فلوید حافظه و به تماس برای پایان دادن به خشونت پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im