ماریا ترزا نسبی اسپانیا پادشاه می شود اولین سلطنتی به مرگ از Coronavirus

اسپانیا Maria Teresa de رئیس دفتر اطلاعات-پارما یک پسر عموی پادشاه IV مرده است به عنوان یک نتیجه از coronavirus مردم گزارش. ترزا بود که 86, اولین سلطنتی به مرگ به عنوان یک نتیجه از ویروس.

شاهزاده خانم را در حال عبور بود اعلام کرد اواخر روز پنج شنبه توسط شاهزاده Sixto Enrique de رئیس دفتر اطلاعات دوک ارنجوز.

“در این بعد از ظهر… خواهر ما Maria Teresa de رئیس دفتر اطلاعات پارما و رئیس دفتر اطلاعات Busset قربانی coronavirus COVID-19 درگذشت و در پاریس در سن هشتاد و شش” او نوشت: در بیانیه ای.

ترزا بود که شناخته شده به عنوان “قرمز” به دلیل صریح انداز فعال برای بسیاری از زندگی خود را. او متولد سال 1933 در پاریس بود و یک مدافع حقوق زنان و ایدئولوژی سوسیالیست برای بسیاری از زندگی خود را. شاهزاده خانم هرگز ازدواج و فارغ التحصیل از دانشگاه سوربن پاریس قبل از رفتن به آموزش وجود دارد.

او همچنین مجذوب اسلام شد و یک متخصص به عنوان مطالعه خود را به عنوان آن را اعمال تکامل از حقوق زنان در کشورهای عربی است.

ترزا همچنین دومین دختر فرانسیسکو Javiar د رئیس دفتر اطلاعات y Braganza, Carlist مدعی به اسپانیا پرتاب می شود. پس از پادشاه آلفونسو از اسپانیا تبعید شد, Carlist جنبش بر این باور است که ترزا پدر حق وارث تاج و تخت است. در نهایت Alfonsists که Carlists مبارزه در برابر برنده به نفع و قادر به بازگرداندن فرانسیسکو فرانکو در رژیم است.

یک جرم سازمان یافته در حافظه او در مادرید در روز جمعه.

پادشاه که آزمایش منفی برای این ویروس در اوایل این ماه نیز مراجعه به اورژانس بیمارستان های صحرایی در پاسخ به این ویروس در این هفته است. با توجه به مستقلتایید مواردی از این ویروس در اسپانیا شروع به پریدن کرد به بالا 72,000 روز جمعه به عنوان مرگ و میر در کشور افزایش یافته و به 5,690. تا کنون این کشور چهارم-بیشترین تعداد COVID-19 موارد است.

ترزا اولین سلطنتی به مرگ به عنوان یک نتیجه از این ویروس اما چند سلطنتی دیگر را نیز آزمایش مثبت برای این بیماری است. در اوایل این هفته, شاهزاده چارلز از انگلستان اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت اما گفت که او تنها احساس خفیف علائم.

موناکو پرنس آلبرت نیز آزمایش مثبت برای coronavirus و گفت مردم است که او فقط علائم خفیف را به عنوان به خوبی.

“من [کردم] یک تب خفیف نه واقعا که بد است. کمی سرفه. من می خواهم به حال آبریزش بینی چند روز اول که اولین نشانه بود. احساس کردم کمی پر کردن اما که در آن است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>