ماریا پرز Flaunts Her شکل انحناء در قلاب دوزی لباس شنای زنانه دوتکه در Instagram

کلمبیا زیبایی ماریا پرز در زمان به Instagram امروز به نمایش گذاشتن شکل دلخواهی در یک نحیف لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه ای از مد نوا. 23-در سال های گیج کننده جدید به روز رسانی را دیدم او را به دنبال چیزی کمتر از زرق و برق دار به عنوان او لذت می برد یک روز آفتابی در ساحل.

مدل جامعی در خارج از منزل در جایی در ساحل در سیدنی. در اولین عکس, ماریا ایستاده بود tiptoes در نزدیکی یک سنگ نما جلو و مرکز به عنوان او بیش از نگاه زیبا آب روشن خندان به عنوان اگر او محتوا با نظر او. در دومین ضربه محکم و ناگهانی او نشسته در خوب شن قهوه ای, نما وری. او تکیه داد عقب و با استفاده از دست راست به عنوان پشتیبانی در حالی که او دست چپ خود به سر گرفتن برخی از رشته های مو. یکی از پاهای او کشیده شد امواج توفنده به آن است.

آخرین عکس نشان داد ماریا به ظاهر دو زانو بر روی شن و ماسه با بهره گیری از امواج توفنده به بدن او. آفتاب گرم ساخته شده او را بی عیب و نقص, برنزه پوست, تب و تاب بودن.

بمب سفید قلاب دوزی دو قطعه لباس شنا افتخار racerback طراحی. اگر چه آن را به حال هیچ پوشش در کنار مجسمه نیم تنه منطقه او پر گوشت منحنی نمی شد به طور کامل قابل مشاهده است. او sported مطابق بالا waisted لباس شنای زنانه دوتکه پایین است که او را در آغوش گرفت انحنا قاب. این بیکینی سکسی حال بالا پا کاهش کمک کرد که آهنگسازی او لاغر است.

ماریا accessorized با طعم آویز گردنبند و یک جفت گوشواره و یک انگشتر. با وجود اینکه در ساحل او یک صورت کامل از آرایش که شامل تاریک ابرو خوبی مخلوط سایه چشم ضخیم ریمل مژه و ابرو گرد هلو سرخ و برخی از رژ لب برهنه. در ضمن, سبزه او قفل شد تا در مستی و مدل دهید با نور رنگی bandana.

در زیرنویس استرالیا مبتنی بر مدل نشان داد که عکس به ضرب گلوله کشته شدند در تابستان و برچسب مد نوا.

در میان ماریا 1.2 میلیون پیروان بسیاری بودند که به نظر او بسیار گرم و داغ به روز رسانی. در 17 ساعت از رفتن زندگی می کنند در رسانه های اجتماعی وب سایت آخرین به روز رسانی دریافت بیش از 31,000 دوست دارد و تقریبا 250 نظرات. بسیاری از طرفداران او هجوم آورده و به بخش نظرات به رها کردن احساساتی پیام شگفت انگیز بدن.

“او وجود دارد. وای من کاملا مطمئن هستم این است که آنچه در آسمان به نظر می رسد به عنوان به زودی به عنوان من در راه رفتن” یکی از تحسین او اظهار نظر در پست.

“این بهترین کت و شلوار حمام کردن, من می خواهم به شما دیده می شود ، شما نگاه بسیار زیبا در عکس! مراقبت گدی” فن بیان کرد.

“وای شما مانند یک ملکه. من روز خوشحال هستند که شما در پست! شما به سادگی زرق و برق دار!” گفت یک سوم Instagram follower.

“این بیکینی افسانه است” گفت: یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>