Maren موریس نشان می دهد او “کودک شیرین هدیه’ از Carrie Underwood

Carrie Underwood با استعداد شخص او ستاره کشور Maren موریس با “شیرین” و تا حدودی غیر منتظره مجموعه ای از هدیه برای جشن تولد اولین فرزند او در ماه مارس است. Maren در زمان به Instagram داستان در روز سه شنبه (9 ژوئن) برای نشان دادن ارائه کری فرستاده شده به او و شوهرش خواننده/ترانه سرا Ryan Hurd — که شامل الکل برای کمک به آنها را از طریق.

من “کلیسا” خواننده به اشتراک گذاشته یک عکس از هدیه او دریافت که همه تا به حال همان فیل خاکستری طراحی شده است. نوزاد بسته به نظر می رسد که شامل یک نور آبی ماهیگیری یک بوم سفید حوله کوچک اسباب بازی مخمل خواب دار و یک نور آبی پتو با ابریشم تر و تمیز. پتو بود شخصی با Maren و رایان نوزاد پسر نام هیز.

اما یک هدیه ای است که از دست رفته بود از عکس آن دیده می شود از طریق لیس از کشور.

در زیرنویس Maren نشان داد که وجود دارد نیز یکی دیگر در حال حاضر از دو فرستاده همراه برای کمک به او حرکت مادری — شراب.

“با تشکر از @carrieunderwood برای این کودک شیرین هدیه برای هیز” او زیر نویس عکس او با او به اشتراک گذاشته 1.4 میلیون پیروان.

او سپس افزود: در داخل پرانتز “(و شراب)” در کنار یک چهره خندان شکلک پوشش داده شده با سه قلب قرمز.

Maren و رایان استقبال خود را پسر هیز اندرو هرد به جهان در مارس 23, که در واقع یک روز قبل از آنها جشن دومین سالگرد عروسی. Maren رسما اعلام تولد نوزاد پسر در Instagram که در آن او توضیح داد که هیز به عنوان “عشق از [خود] زندگی می کند.”

تعدادی از طرفداران خود را به اشتراک گذاشته افکار در حال حاضر شیرین کری فرستاده شده به شخص او خواننده در رسانه های اجتماعی.

“کری هدیه به Maren و رایان” یکی از طرفداران توییتی در کنار wide-eyed emoji و همان صورت خندان Maren مورد استفاده در پست خود با سه قلب دارد.

“چگونه دوستداشتنی” دیگری گفت.

اما در حالی که شراب ممکن سنتی ترین نوزاد, هدیه, آن را احتمالا نمی خواهد آمد به عنوان بیش از حد از یک سورپرایز برای کری طرفداران.

از “نوشیدن تنهایی” خواننده اغلب به شوخی در مورد عشق خود را برای شراب در مصاحبه ها و رسانه های اجتماعی. او کنایه آمیز در اوایل سال جاری که به عنوان یک مادر مشغول دو (او مادر به 1 ساله یعقوب و 5 سال اشعیا که او سهام با شوهرش مایک فیشر) او نیاز شراب به طور منظم.

“شراب. I’m not gonna lie,” او گفت: رژه مجله در ماه ژانویه وقتی پرسید که چه او نیاز به در “به طور منظم.”

Maren نیز به اشتراک گذاشته اشتیاق او برای نوشیدنی در رسانه های اجتماعی. او حتی به اشتراک گذاشته لودگی عکس از خودش نشان داد که خود را به عنوان او نوشید از یک شیشه شامپاین در دست چپ او در حالی که او بر روی هایس با دست راست خود را در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید