مارس ترین پیش بینی جدید و بازگشت به تلویزیون را نشان می دهد

Netflix Hulu HBO What to Watch March

آیا شما هیجان زده برای فصل سوم از HBO را Westworld? HBO

آن را به عنوان جای تعجب نیست که پخش تلویزیونی در حال مرگ است که برگ های کابل و جریان را انتخاب کنید تا شل. خوشبختانه بلندی اندازی بهار تلویزیون های نجومی به ارمغان می آورد با آن دسته از فیلمهای گزینه های ما را به چسب به ما نیمکتها حتی به عنوان تغییرات آب و هوا بهتر است. دویدن بیرون ؟ نه ممنون ما تلویزیون به تماشای. زمان ضربه ، نور آبی از صفحه نمایش HD را قهوهای مایل به زرد به جای من.

با توجه به تلویزیون, زمان, داده, وجود دارد, پنج جدید و بازگشت سری در ماه مارس هستند که منجر به بسته در نظر مخاطبان پیش بینی. تلویزیون زمان چند پلت فرم تلویزیون مجازی ردیابی جامعه از میلیون ها نفر از کاربران که با استفاده از نرم افزار برای ردیابی و واکنش نشان می دهند به کابل پخش و OTT نشان می دهد آنها در حال تماشای. بر اساس داده های جهانی Hulu و Netflix در برای قوی در ماه است.

همچنین نگاه کنید به: “بچه بد نمی باید اپل’ کارگردان: Rian Johnson نشان می دهد اپل فیلم سیاست

جدید نشان می دهد

  1. کمی آتش در همه جا (Hulu)
  2. سامانه رویدادهای گسسته (FX در Hulu)
  3. توطئه علیه امریکا (HBO)
  4. داستان های شگفت انگیز (تلویزیون اپل+)
  5. اعزام از جاهای دیگر (AMC)

بازگشت را نشان می دهد

  1. Westworld (HBO)
  2. نخبگان (Netflix)
  3. بهشت PD (Netflix)
  4. اوزارک (Netflix)
  5. کسلوانیا (Netflix)

وجود دارد قابل ملاحظه ای فقط سه خطی تلویزیون نوشته در میان رقیب برای مخاطبان پیش بینی—دو برای HBO و AMC. با وجود سنگی, فصل دوم, Westworld شور و شوق بالا باقی می ماند پس از 16 ماه وقفه و نرم افزاری راه اندازی مجدد در 3 فصل. Aaron Paul Vincent Cassel, لنا Waithe Marshawn Lynch و Scott Mescudi پیوستن به بازیگران برای هشت قسمت فصل جدید است. سازندگان Jonathan Nolan و لیزا شادی به تازگی امضا به طور کلی مقابله با آمازون بنابراین اگر چه Westworld قرار بود به عنوان وارث ظاهری به بازی تاج و تختما نمی شود شگفت زده اگر 100 میلیون دلار-به علاوه مجموعه تماس آن را یک روز در نزدیکی-ish آینده.

در جای دیگر ریس ویترسپون و کری واشنگتن تیم برای Hulu را برای شبکه تلویزیونی اقتباس از نویسنده Celeste Ng بهترین-فروش کتاب کوچک آتش در همه جا. داستان زیر هم تنیده سرنوشت عکس-کامل ریچاردسون خانواده و مرموز مادر و دختر که upend زندگی خود را. با توجه به استعداد های درگیر و تمرکز سنگین در حومه درام, آن را سخت برای جلوگیری از کمی بزرگ نهفته است مقایسه (بد چیزی نیست).

به عنوان رینگر آلیسون هرمان دقیق و تلویزیون اپل+ دقیقا نمی آمار زمین در حال اجرا با وجود مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ادعا می کند که این سرویس را به یک “محرک شروع می شود.” زمانی که اولین تریلر استیون اسپیلبرگ داستان های شگفت انگیز راه اندازی مجدد کاهش یافته است بررسی کنیم که دقیقا به همین دلیل تلویزیون اپل+ به آن نیاز دارد به یک آبی واقعی رسید. قرار دادن آن در این لیست نشان می دهد قوی قبل از انتشار مورد علاقه.

Netflix استخدام cost-plus مدل فراهم می کند که در صف مقابل پوشش از یک نشان می دهد هزینه های تولید در علاوه بر این به یک حق بیمه 30 درصد از هزینه های, در آخرین مهلت. به این ترتیب هزینه های موشک وار رفتن پس از دو فصل آن را دشوار است برای حفظ طولانی در حال اجرا را نشان می دهد. اطلاعات شرکت همچنین نشان می دهد که اگر یک سری باقی مانده است نسبتا ثابت در نظر بینندگان پس از چند فصل آن را بعید است که برای جلب مشتری جدید ثبت نام یو پی اس و یا ارائه مقدار پتانسیل رشد فراتر از فصل 3. این یکی از دلایلی است که چرا Netflix تبدیل شده است خیلی سریع به لغو جوان سری و به همین دلیل جریان پلت فرم اولویت جدید محتوای اصلی موجود بر روی محتوای اصلی. با درک این جای تعجب برای دیدن Netflix تسلط در بازگشت سری دسته در حالی که فرود یک واحد جدید اصلی میان بالا پنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>