مارک پورتر از حراج کریستی در COVID-19 دائمی چگونگی تاثیر هنر خرید و فروش

مریم فون آئو و مارک پورتر در مکالمه از طریق زوم. ناظر

روز جمعه ناظر میزبانی سومین مطلب در کسب و کار ما از هنر وبینار سری است که در خدمت به عنوان یک فروم برای متخصصان صنعت از بسیاری از جنبه های متفاوت از دنیای هنر به عنوان آنها روی چیزی حساب کردن با انطباق و نگاه فراتر از coronavirus بیماری همه گیر. مدیر تحریریه مریم فون آئو رهبری امروز در گفتگو با مارک پورتر رئیس کریستی در آمریکا بدست آورد و مشتاق تحلیلگر مسائل شکل گیری بازار هنر. پورتر توضیح داد که جهان حراج در حال حاضر شروع به قرار دادن تلاش های قابل توجهی به تسهیل دیجیتال فروش قبل از فضاهای فیزیکی شد ناامن و مزایده آنلاین به احتمال زیاد ادامه خواهد ضروری به طور نامحدود: “نیاز به با هم بودن و نیاز به با آثار هنری بسیار مهم است برای همه چیز به حالت عادی بازگشت اما روش معاملاتي من فکر می کنم تغییر خواهد کرد برای همیشه.”

فوری چالش های ناشی از این بیماری همه گیر نیست کاهش تمایل مردم به تحسین و به دست آوردن هنر: اگر هر چیزی اثر مخالف است اتفاق می افتند. “ما جمع بسیار متمرکز در مجموعه های خود را و اضافه کردن به و پالایش مجموعه های خود را زیرا آنها در حال فکر کردن در مورد آنها بیشتر” پورتر گفت. در حال حاضر تعلیق زنده مزایده منجر به “دررفتگی در بازار” ایجاد شده توسط جریان نبود و مستغلات خرید و فروش ملک, بسیاری از آن شده است تا پاییز به تعویق افتاد 2020. “آنچه باعث شده است در انتظار قرار داده است فروش تعداد قابل توجهی از املاک و است که بازگشت در پاییز” پورتر گفت. “من فکر می کنم که augurs خوبی برای نه حجم زیادی از هنر پس از فروش تابستان و واقعا آزادی مقید کردن فشار از پاسخ دادن به بسیاری از سوالات در مورد که در آن بازار است دقیقا.”

همچنین نگاه کنید به: MoMA باعث می شود برنامه ای برای بازگشایی—با کمتری کارکنان و کاهش بودجه از $45 میلیون

در حالی که پورتر نمی کند پیش بینی قطعی تغییر در شرایط از آنچه که خواهد آمد بر روی بازار هنر در آینده بازگشت احتمالی از فروش املاک و مستغلات در چند ماه منطقی می توان با اتکا به رسوخ کردن خریداران بالقوه با شور و شوق. علاوه بر این, پورتر با اشاره به این که کریستی برنامه ریزی شده چهار بار به عنوان بسیاری از خرید و فروش آنلاین در حال حاضر و در ماه ژوئن آن را به عنوان تا به حال در سال گذشته: حراج خانه است که قطعا پیش بینی بازار شور قوی می شود و حتی با توجه به غیبت از املاک.

برای لحظه ای دیجیتال و برنامه نویسی و پیام تبدیل شده است و حتی ضروری تر به کریستی از آن بوده است در گذشته. “این بیماری همه گیر است و ما مجبور به تکیه بر ابزار است که ما شده ایم ساخت بیش از چند سال گذشته در یک مقدار عمیق تر راه از ما تا به حال انتظار می رود,” پورتر گفت. “در طول چند سال گذشته ما شاهد کاهش در انتشارات ما و ضرورت ایجاد چنین مهم کاتالوگ. من به اتفاق در آغاز کتاب بخش و من یک فن بزرگ از چاپ و نوشته شده است. اما محتوا شما می توانید دیجیتال بسیار غنی است. ما دیده ایم حتی ما با تجربه تر جمع بسیار شاد و جذاب با ما و با استفاده از مواد دیجیتال را یاد بگیرند.”

خواندن و خرید آنلاین ممکن است بازی منصفانه اما نصب و راه اندازی حمل و نقل و حمل و نقل از هنر است و در عین حال جهانی امن است. تا زمانی که کسب و کار است که یک بار دیگر chugging طبق معمول اوراق قرضه و پرورش توسط کسانی که در هنر جهان ثابت کرده اند که بسیار انعطاف پذیر است. “یکی از جالب ترین چیز در مورد این مستند شده است چقدر روابط نزدیک تبدیل شده اند و هر دو با همکاران ما و با بسیاری از مشتریان” پورتر اظهار داشت: نسبت به پایان وبینار را مدت. “مردم خیلی بیشتر باز کردن و تماس انسان شگفت انگیز بوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>