Marc Jacobs یک خریدار برای شیک خود را 12 میلیون دلار غرب روستا شهری

marc jacobs sells west village townhouse

Marc Jacobs است که بسته بندی آن را در غرب ایجاد کرد. Axelle/Bauer-Griffin/WireImage

آن زمان 10 ماه و تخفیف اما Marc Jacobs پیدا کرده است یک خریدار برای شیک غرب روستا خانه شهری. طراح مد در اصل ذکر شده 4,796 فوت مربع خانه برای $16 میلیون در ماه آوریل گذشته, اما پس از آن در زمان آن بازار است. آن را دوباره برای فروش با تازگی کمرنگ کردن 12 میلیون دلار درخواست قیمت در فوریه 25, و که قطعا انجام این ترفند به عنوان فقط یک روز بعد از خانه بود و در قرارداد.

Jacobs خریداری چهار اتاق خواب 3.5-حمام اقامت برای $10.5 میلیون در سال 2009 و پس از آن در آورده داخل معمار آندره Tchelistcheff برای نوسازی عمده ای که در نهایت منجر به Architectural Digest پوشش گسترش یافته است.

همچنین نگاه کنید به: Dwyane Wade and Gabrielle Union پرداخت 20 میلیون دلار برای یک مجلل تپه پنهان عمارت

او به طور گسترده بازسازی این خانه در مالکیت خود را. حسن نیت ارائه میدهد Yoo ژان هان

سفارشی وجود دارد جزئیات و وارداتی پس از اتمام در سراسر خانه و همچنین به عنوان یک خصوصی داخلی آسانسور در هر لیست به اشتراک گذاشته شده توسط لانه متقاضیان کارگزاران Ryan Serhant و دانا Strugatz. وجود دو اتاق زندگی می کنند, از جمله یکی با یک شومینه بزرگ و یک فضای ناهار خوری به عنوان به خوبی به عنوان دیگر با چوب-paneled دیوار. وجود دارد یک آشپزخانه با لاک cabinetry و فولاد ضد زنگ کانتر به علاوه یک دوم پذیرایی و آشپزخانه.

کارشناسی ارشد مجموعه طول می کشد تا کل یک طبقه از خانه و پیکربندی شده است با یک اتاق پانسمان, پیاده روی در گنجه بزرگ و کامل دیوار اضافی پستو به دلیل این است که یک طراح مد محل اقامت ما در حال صحبت کردن در مورد. نیز وجود دارد یک سنگ مرمر-bedecked ،

این خانه همچنین دارای یک در مجموع 1400 فوت مربع از آرزو, هوای آزاد, فضا, با, باغ, حیاط و پشت بام و تراس.

فقط یکی از دو آشپزخانه. حسن نیت ارائه میدهد Yoo ژان هان

اموال یکی از معدود خانه که بخشی از Robert A. M. Stern-طراحی برتر جوهر مشاع مجتمع بنابراین خریدار جدید دسترسی کامل به تمام براق ساختمان امکانات رفاهی 24 ساعته دربان و دربان ورزشگاه غربالگری اتاق و سالن.

Jacobs فروش خانه به عنوان او برنامه ریزی در صرف زمان کمتر در این شهر است. او ازدواج کاراکتر Defrancesco سال گذشته و زن و شوهر خریداری تاریخی $9.18 میلیون فرانک لوید رایت-طراحی خانه در ریه, New York, جایی که آنها در حال برنامه ریزی در ساکن بیشتر از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>