منچستر یونایتد Vs. باشگاه بروژ KV, پیش نمایش, شانس: Winner Take All In UEFA Europa League Round Of 32 2nd Leg

به عنوان آنها مبارزه برای آنچه که می تواند یک لیگ قهرمانان صلاحیت نقطه در لیگ برتر منچستر یونایتد را به یک مسیر انحرافی را طی روز پنج شنبه زمانی که آنها مبارزه برای زنده ماندن در 2019/2020 UEFA Europa League. پس از خروج از بلژیک روز پنجشنبه گذشته در شرایط سطح در 1-1 ایالات در حال حاضر میزبان 15-زمان بلژیک برای اولین بار بخش titlists Club Brugge KV در winner-take-all match برای پیشرفت از دور 32.

فصل گذشته بروخه خارج شد لیگ اروپا در این مرحله همان سقوط به سمت سالزبورگ FC — در حالی که منچستر یونایتد بعد فشرده لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی که در آن آنها حذف شده توسط FC Barcelona. این تیم انگلیسی می آید به پنج مسابقه در موقعیت سودمند به برگزاری یک گل به ثمر رساند در بلژیک توسط آنتونی رزمی در هفته گذشته.

اما آنها همچنین اجازه به یک هدف به بروخه در هر UEFA.comتنها هدف این است که ایران به اذعان خود گذشته هفت بازی در سراسر مسابقات. که آنها آن را تا روز شنبه مخالفان به نظر می رسد نشان می دهد که پیشرفت از دور از 32 است که هیچ تضمینی وجود ندارد. یک هدف واحد توسط Club Brugge, بدون اذعان می دهد بلژیکی تیم پیروزی در دو پا بازی.

آخرین بار این دو باشگاه ملاقات کرد اما در آمد و در 2015/2016 لیگ برتر مقدماتی بازی آف دو پا بازی است که تیم برنده به راحتی 7-1 در مجموع.

منچستر یونایتد نیز بدون شکست در اولدترافورد به هنگام مواجهه با بلژیک تیم در لیگ مسابقات. پس از آن به عنوان جای شگفتی نیست که این تیم در خانه در حال سنگین علاقه مندی ها در روز پنج شنبه با توجه به شانس منتشر شده توسط Sky Sports.

Oddsmakers باید مجموعه ای از منچستر یونایتد به عنوان 4/9 مورد علاقه های شما. به عبارت دیگر یک شرطبندی نه دلار خواهد پرداخت تنها چهار اگر ایالات تحقق انتظارات و پیروزی. باشگاه بروژ فعلی بلژیک داخلی جدول-تریلر چهره 16/5 شانس برابر پیروزی خود را در جاده ها است. شانس بازی در یک قرعه کشی که در این مورد ضروری ضربات پنالتی — ثابت شده است در 16/5 برابر.

ایران باید اذعان تنها سه گل در 10 هفته بیستم لیگ برتر صفحه اصلی مسابقات با توجه به آمار گردآوری شده توسط فوتبال بارو نگهداری تمیز ورق پنج از هفت بازی در این رقابت ها تا کنون در این فصل.

از سوی دیگر باشگاه بروژ در حال حاضر با بهره گیری از 15 بازی بدون شکست خط در تمام مسابقات به عنوان آنها در یک ninepins کوسن بالای بلژیک جدول. اما در لایه دوم مسابقات Blauw-Zwart را به دست آورد و تنها یکی از بازی های اخیر خود هفت نفر را از دست داده و چهار نفر از آنها طی شش دور بازی در این مسابقات بدون برد.

منچستر یونایتد در مقابل Club Brugge KV UEFA Europa League mactcvh licks در 8 بعد از ظهر از زمان گرینویچ در اولدترافورد در منچستر, انگلستان. که 3 p. m. EST. ظهر PST در ایالات متحده, که در آن B/R زنده ارائه می دهد یک pay-per-view جریان آنلاین — تنها خروجی ساخت بازی در دسترس برای مشاهده stateside.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>