مرد خاطی در Trisha Paytas’ ملک گفته می دهد نام و شماره تلفن

YouTuber Trisha Paytas به تازگی به حال یک متجاوز در اموال او اما اتهام مقصر ممکن است یک زمان سخت دراز کشیدن پایین به عنوان او را از پشت خود نام و شماره تلفن TMZ گزارش شده است.

ظاهرا – در حالی که Trisha بود در خانه – یک مرد آمد تا او را جلوی خانه با هدف اعلام عشق خود را برای او. او نه خیلی دور و نه او را وادار به صحبت می کنند و یا حتی اینترنت ، دوست Trisha را قادر به متوقف کردن او را از رسیدن به درب و نگران کننده ،

خلاص شدن از شر از او ظاهر بود کار آسانی نیست اما. بنا به گزارش ها این مرد نمی خواهد دنبال هر خواسته به ترک تا چهار دوست به نام پلیس. او می تواند داشته ام و نسبتا تمیز دور شو اما او تصمیم به ترک برخی از متهم اطلاعات پشت سر گذاشت.

نه تنها مظنون گزارش پشت ترک نام خود را اما او ظاهرا نیز به شماره تلفن خود را. TMZ گزارش خاطی گزارش فایل های محلی اجرای قانون است. مایک Feuer – لس آنجلس شهر وکیل ممکن است را انتخاب کنید به دنبال اتهامات جنایی علیه مشکوک و اطلاعاتی که او ارائه خواهد شد به احتمال زیاد پیدا کردن او را در دستبند, دعوت به Trisha خانه.

تا کنون Trisha نشده ساخته شده است هر گونه اظهار نظر در مورد این حادثه در رسانه های اجتماعی. وجود دارد که باید چند نظرات به TMZ‘s صدای جیر جیر در مورد این حادثه. هیچ یک از آنها شده است به خصوص دلسوز نسبت به Paytas.

“این احتمالا یکی از ساخته شده تا شخصیت های که tf می خواهم به دیدن Trisha Paytus” خواندن یک صدای جیر جیر.

“آیا مردم او را دوست دارید ؟” یکی دیگر از خواسته فصاحت.

از او شنیده است. کسانی هستند که خود واقعی لب ؟ ” یکی خواسته با شوکه صورت emoji.

Paytas دریافت کرده لب تزریق در گذشته است.

“Lol” خواندن یکی دیگر از صدای جیر جیر.

یکی دیگر از ابراز شک و تردید در مورد مشروعیت این وضعیت است.

“او thirstiest از همه trainwreck است godawful شما غده پس این احتمالا جعلی شیرین کاری روابط عمومی.”

Trisha Paytas است که شاید بهترین و شناخته شده برای کانال یوتیوب “blndsundoll4mj” که بیش از 4.8 میلیون مشترک. او ویروسی شهرت نیز منجر به حضور در واقعیت نشان می دهد مانند برادر بزرگ مشهور و واقعیت ، او همچنین به نظر می رسد در فیلم های مختلف و برنامه های تلویزیونی, گاهی اوقات به عنوان شخصیت ها و گاهی اوقات به عنوان خودش.

در سال 2015 Paytas منتشر شد آلبوم – تحت پوشش می دهد. او همچنین دارای چندین تمدید نمایشنامه با نام هایی مانند مرغ Parm و دل شکستگی و انگشتان مرغ و Lipo.

هیچ اطلاعات اضافی در مورد این حادثه و یا ادعا متجاوز منتشر شده از این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>