دربنگا: در یک زمان که در آن یک جامعه خاص است که scapegoated بیش از این گسترش coronavirus کشور Ganga Jamuna tehzeeb است که هنوز هم بر روی صفحه نمایش. با وجود رعایت سالانه ماه سنت روزه داری در رمضان محمد اشفق خود را شکست سریع برای اهدای خون برای نجات یک نوزاد تازه متولد شده ،

“پروردگار من گفت که آن را ضروری است که صرفه جویی در زندگی کسی را می کشد مقدم بر هر چیز دیگری گفت:” اشفق.

این احساسات است که او را وادار به گرفتن اخطار از یک تماس به صورت نادر خون O منفی در رسانه های اجتماعی. پدر نوزاد رامش کومار سینگ یک Sahashtra سیما Bal افسر بود حاضر نیست در طول تولد کودک.

هنگامی که این کودک تحویل داده شد در دربنگا کالج پزشکی او در بحرانی نیاز به گروه خونی که در دسترس نیست. خانواده و سپس در زمان به سیستم عامل رسانه های اجتماعی به درخواست مردم برای آمدن به جلو به کمک مالی.

این اشفق چشم و او ساخته شده راه خود را به بیمارستان پر کردن فرم داد و خون خود را. پزشکان تکذیب کردند مصرف خون خود را به عنوان او روزه این بود که او تصمیم به شکستن خود را سریع. پس از مصرف آب و مواد غذایی به او را از طریق رفت با نجیب خود را عمل می کنند.

او شانس جمعی تنش است که کشور را فرا گرفته و بر نیاز به افتراق بین هندوها و مسلمانان است. برای اشفق نوزاد کمتر از دختر خود.

با اشاره به اشفق دختر مادر بزرگ و سپس گفت: “این مرد مانند خدا برای ما او را نجات داد من نوه!”

نهاد Amani


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im