نادیا: ترغیب مردم به خود را نشان نمی دهد اسناد ملی جمعیت ثبت نام (NPR), وزیر Mamata نوری روز سه شنبه گفت: اگر از شما خواسته شود به ارائه Aadhar کارت و یا اطلاعات بیشتر در مورد خانواده خود را نمی دهد آن را به آنها را تا زمانی که و مگر اینکه شما از من بپرسید به طور مستقیم.

“آیا آنها نشان می دهد هر گونه اسناد و مدارک اگر از آنها بخواهید شما را به ارسال خود را Aadhar کارت و یا اطلاعات بیشتر در مورد خانواده خود را نمی دهد آن را به آنها را تا زمانی که و مگر اینکه من به شما بگویم به طور مستقیم” Mamata بانرجی گفت: در تجمع مقابل کا NRC و NPR در نادیا.

کوبیدن Bharatiya Janata Party (BJP), بانرجی گفت: “BJP است shame ه تابعیت متمم قانون (CAA) ثبت ملی شهروندان (NRC) و ملی ثبت احوال (NPR).”

“با اجرای NRC BJP را نابود کرده است این سنت از هند است. همه شما رای دادند BJP و آنها به شما NRC و در این روند آنها در زمان دور خود را از حقوق” وزیر گفت.

Mamata بانرجی در این تجمع همچنین برجسته تظاهرات در NRC و NPR که صورت گرفت در سراسر کشور است. هدف اتحادیه وزیر Anurag Thakur برای بالا بردن شعار “Desh ke Gaddaron ko…”, بانرجی گفت: “من می گویم در هند گلی ناهی Chaleyga, بلی Chalega.”

Thakur مطرح شده یک شعار ‘Desh ke Gaddaron ko’ که به مردم پاسخ با ‘گلی Maro Saalo ko’ (ساقه خائن) در طول یک جلسه عمومی در Rithala در ژانویه 27.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de