بنکورا:West Bengal وزیر Mamata نوری در چهار شنبه تهدید به توقیف اموال فاسد پیمانکاران با تدوین یک قانون جدید به عنوان او خواست مقامات به استفاده از خدمات ضد فساد مقامات به سینه پر رونق فساد راکت در ادارات دولتی.

پرداختن به یک بنکورا منطقه اداری جلسه اینجا بانرجی خواسته پلیس و دولت به فایل FIR و شروع یک پرونده جنایی در برابر پیمانکار که احداث مخزن آب در Sarenga که سقوط ماه گذشته.

این فیلم از سربار مخزن آب سقوط مانند یک بسته از کارت در ژانویه 15 رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی پس از آن دستگیر شد در گوشی های تلفن همراه توسط برخی از مردم محلی است.

با محلی, کانال های تلویزیونی بارها و بارها telecasting این فیلم از دو سال از مخزن ریزد دولت کشیده بودند توپخانه ضد هوایی از احزاب مخالف.

“یک پروژه تکمیل شد اما مخزن فرو ریخت. که پیمانکار کار را انجام داد? همان پیمانکار به آن را تعمیر. و شما باید فایل FIR و مطبوعات اتهامات علیه او را” رئیس وزیر گفت.

“اگر لازم باشد دولت را تصاحب اموال خود را. من تدوین یک قانون جدید است. ما با داشتن بسیاری از مشکلات با پیمانکاران. شما باید کنترل آنها را,” او اضافه شده است.

نوری همچنین گفته بود که یک حلقه فساد در دولت زمین های بهداشت عمومی و بخش های مهندسی.

“هنگامی که پیمانکاران داده می شود یک کار به آنها فکر می کنم آنها می توانند به اندازه کافی رشته ها. این است که ایجاد مشکلات. اگر نیاز بود تغییر پیمانکاران. من نمی خواهم برای شنیدن هر چیزی.

“چرا باید دولت من بد نام را برای بهداشت عمومی و مهندسی مقامات ؟ وجود پر رونق فساد راکت در این بخش است. استفاده از دولت ضد فساد شعبه و همه چیز را در جای خود,” او اضافه شده است.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su