Malika حق توضیح داد او رابطه جدید پویا با سابق و کودک, پدر, o. t. Genasis.

بازیگر و بهترین دوست برای Khloe Kardashian به تازگی تایید کرد که رپر پدر او اولین پسر. اگر چه بسیاری از طرفداران او بود مشکوک است که او و o. t. داشتن یک فرزند هم به زودی پس از حق او را اعلام او تشکر سابق او برای ساخت بارداری ممکن است در نوزاد ، فقط چند روز بعد حق تصمیم گرفت برای به روز رسانی خود را 5 میلیون Instagram followers درباره آنچه که در بین این دو است. او تایید کرد که او در حال حاضر مجرد است و در طول بارداری. این ATL ستاره نیز به اشتراک گذاشته است که در حالی که آنها با هم o. t. شده است وجود دارد برای او و پسر خود را تمام وقت.

“روابط همیشه کار نمی کند راه ما امیدواریم اما بین عشق و دوستی ما یک نوزاد پسر که در اینجا خواهد شد بسیار به زودی” حق اشتراک گذاشته شده است.”من تنها گذشته 8months اما من به هیچ وجه به تنهایی. OT و من با حضور پزشکان هر apt و بیش از همه عاشق پسر ما با هم در حالی که پیش بینی ورود او.”

حق پس از بیان را به طرفداران خود چرا از آن مهم است برای او را به نگه داشتن اخبار از پدر کودک تحت کاری ادامه داده اند. او گفت: تمرکز اصلی او بود به اطمینان حاصل شود که او انجام شده بود همه چیز او می تواند به “پرورش و محافظت از کودک متولد نشده.” او به پایان رسید طولانی پیام گفت: نوزاد پسر را به بهترین از هر دو او و o. t. و با نام مستعار کودک “کودک فلرس.” این Keeping Up with the Kardashians ستاره سابق نام واقعی است Odis فلرس.

او پس, پست, حق دریافت نظرات مختلف از خانواده و دوستان او از جمله خواهر دوقلوی او خدیجه حق. قبل از اعلام بارداری او حق به اشتراک گذاشته بود در Instagram که او رسما یک زن مجرد. با توجه به افرادبازیگر و “همه دیوانه” رپ به پایان رسید رابطه خود را پس از دو سال با هم. یک منبع تایید به خروجی که رابطه زن و شوهر به پایان رسید با توجه به گیج کننده برنامه کار می کنند. زن و شوهر بنا به گزارش همه چیز در شرایط خوب و فروپاشی بین این دو بود دوستانه ،

اگر چه آنها شده اند صمیمی exes با یک دیگر حق می خواستم به نگه داشتن o. t. دور از او در مکان بارداری. او اما وعده طرفداران او در سال گذشته که او را فاش کند او را پدر کودک زمانی که او راحت بود.

“عزیزم من ساخته شده بود و این چیزی است که گشوده خواهد شد در تاریخ بعد” او توضیح داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im