‘مکه دختر چهره, دستگیری بیش از تهاجمی رپ آهنگ

مکه: عربستان سعودی مقامات به نام برای دستگیری یک زن رپ که به تازگی منتشر شده یک موزیک ویدئو در یوتیوب با عنوان “دختر خدا” یا “بنت مکه’.

ویدئو منتشر شده توسط عربستان رپر Asayel ذبح, مذاکرات در مورد زنان از شهر مقدس مکه. ‘ما احترام به دختران دیگر اما مکه دختر آب نبات قند’ خواند یک خط از رپ.

“شاهزاده خالد بن فیصل فرماندار مکه دستور داده است تا با دستگیری از کسانی که مسئول بنت مکه آهنگ رپ که نیاید به آداب و رسوم و سنن مردم مکه و در تضاد با هویت و آداب و رسوم آن محترم جمعیت گفت: صدای جیر جیر.

“مکه یک دختر است که همه شما نیاز به/اصلا ناراحت او را به شما صدمه دیده” خواند Ayasel توصیف چگونه یک زن از مکه بیش از همه دیگر زنان عربستان سعودی در زیبایی و قدرت است.

“با او, شما می توانید کامل سنت [ازدواج]/زندگی خود را با او بهشت خواهد شد” او با افتخار ادعا میکند.

Twitterati ضربه به عقب

“آنچه متضاد وضعیت … [دولت] دعوت از خوانندگان و رقاصان به کشور و هیچ کس اعتراض اما این دختر این آهنگ و در حال حاضر همه در برابر او؟” Twitterati Sultan al-حامدی پرسید.

“خواننده جوان است و شاید متوجه اشتباه خود را به عنوان مکه است که یک مکان مقدس است و احترام وضعیت” کاربر توییتر Nouf al-القحطانی گفت. “اما اجازه ندهید که نظرات خود را به سقوط نژادپرستانه سطح … نژادپرستی یک بیماری در جامعه است.”

“[برخی از] عربستان سعودی می گویند که این خواننده سیاه است و نمی توان از آن ها به عنوان اگر مکه است که بور و چشم آبی” و دیگری اجتماعی کاربر اظهار نظر sarcastically.

این نخستین بار نیست که عربستان یک زن خواننده رپ منتشر کرده است تصویری. در ماه ژوئن سال 2018 یک خواننده رپ به نام Leesa کاهش یافته است یک ویدیو که در آن او را جشن گرفتند در این کشور لغو ممنوعیت ممنوع است که زنان را از رانندگی. این ویدئو ویروسی رفت اما بر خلاف Asayel ذبح آهنگ به خوبی دریافت شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>