عمده جهانی موزه ها در نظر بازگشایی به عنوان اوایل به عنوان ممکن است

موزه ون Hedendaagse Kunst در شهر آنتورپ, بلژیک. Arterra/جهانی تصاویر, گروه via Getty Images

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در drags هنری موسسات در حال عجله برای توسعه دیجیتال و برنامه نویسی به طوری که مخاطبان خود را با خیال راحت می توانید تعامل با کاتالوگ خود را از خانه. تعدادی از موزه ها به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای بازگشایی اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده از جمله موزه ون Hedendaagse Kunst در آنتورپ و گالری بورگزه در شهر رم. اگر چه روح در پشت این برنامه است که احتمالا به خوبی نیت باز محصور فضاهای عمومی زودرس خطرناک است و در بهترین حالت و ضرب خطرناک در بدترین حالت.

علاوه بر این وجود به نظر می رسد مشابه مشکل موضوع ارتباط پیام پشت بازگشایی برخی فضاهای. هفته گذشته Dan Patrick معاون فرماندار تگزاس گفت که “وجود دارد برخی از چیزهایی مهم تر از زندگی” به عنوان یک دلیل برای تسریع در بازگشایی کسب و کار در میان شیوع. بارت د Baere مدیر موزه ون Hedendaagse Kunst, زده قابل مقایسه تن خود را آنلاین بیانیه ای در مورد بازگشایی موزه در مارس 19. “موزه ها مانند پارک ها; فضاهای که در آن فرد می تواند تجربه بافتن با فضای عمومی از بودن با هم” د Baere گفت. “در ماه های آینده به عنوان یک جامعه ما با چالش برای پیدا کردن یک تعادل مثبت بین آزادی های فردی و مراقبت از رابطه ما با دیگران است. ما در MHKA آماده به خدمت به عنوان یک اتاق تست برای این پست قفل کردن تجربه است.”

هر دو پاتریک و د Baere به نظر می رسد نشان می دهد که آنها مایل به ارائه به موسسات خود را به عنوان قربانی به نام پرش-با شروع جامعه به عنوان اینکه جهان را به سادگی تنظیم مجدد خود را اگر انسان بازگشت به فعالیت های معمول خود را در حالی که مصرف برخی از اقدامات احتیاطی. اما آنچه در هر دو رهبران موزه ها و آمریکا به نظر می رسد شکست را به حساب خود آسیب هایی را تحمیل بر صاحبان کسب و کار و هنر کارگران است. این جوامع خواهد بود ساخت خود را حتی بیشتر در معرض خطر از آنها در حال حاضر هستند به طوری که کاربران می تواند لذت بردن از غذا خوردن در یک رستوران و یا زل زده بود به یک نقاشی در یک گالری.

ناظر رسیده به موزه ون Hedendaagse Kunst به درخواست یک نظر از یک موزه کارکنان و به روز رسانی خواهد شد این داستان در این رویداد از یک پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>